İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hile yapmadığım halde sedo paraları sildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jabba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birazdan daha fazla aptal.

@helal : Bak zeka düzeyi sıfır anladık sende tamam da bu kadarda belli etme.Linkden hit gelmesi yasak değil For Sale yazıldıktan sonra.Ama sen tabi birilerine yalanıcam diye uğraşırken kendinide bu şekilde rezil ediyorsun.Bence git magnum dondurması al onu yala ;)

B

baybars

Misafir
Vay anasını beeee... Birkaç gündür takip edemiyordum... Neler olmuş böyle forumda... Anasını ağlattığımın parası nelere kadirsin sen... Geçmiş olsun hepinize...

H

helal

Misafir
Sanitarium' Alıntı:
Sende biraz aptallık var galiba, önce yazdığım yazıyı adam gibi oku sonra cevap yaz... 4 aydır link vermiyorum ilk defa geçen ay link verdim herkes veriyor diye. Ayrıca For Sale hile değil..

yerim for sale linkleri hile diillerinizi. Şimdi listeletmeyin bana nasıl linkler verdiginizi. Aptallık en büyük günah güzelim. Adalette bunun tam göbeginde hadi geçmiş olsun git yeni bir hesap aç 4 ay daha takıl ayni mevzuda . 4 ay sonra gene gelirsin buralara farkli nicklerle :)

Z

zeAy

Misafir
ya modlar devreye girin kişisel kavgaya döndü

biz burada bi işi çözmeye çalışıyoruz bu helal denen adam sürekli pislik yapıp duruyor

B

baybars

Misafir
Arkadaşlar size bir fıkra anlatayımda içinde bulunduğumuz durumu özetlesin...
Cehennemin kazanlarında zebaniler sürekli kazandan yukarı çıkmak isteyen kişileri aşağıya doğru itiyorlarmış... Bir kazanın başında ise hiç zebani bulunmuyormuş... Nedeni merak etmişler ve sormuşlar. Cevabı ise oraya zebani koymaya gerek yok orda Türkler var çıkmak isteyeni aşağıdan birileri zaten çekiyor olmuş...
Çözüm üretmek yerine birbirinizi yiyorsunuz ve bunu sedonun yetkilisi olduğunu söyleyen birinin gözü önünde yapıyorsunuz... :)

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
helal' Alıntı:
yerim for sale linkleri hile diillerinizi. Şimdi listeletmeyin bana nasıl linkler verdiginizi. Aptallık en büyük günah güzelim. Adalette bunun tam göbeginde hadi geçmiş olsun git yeni bir hesap aç 4 ay daha takıl ayni mevzuda . 4 ay sonra gene gelirsin buralara farkli nicklerle :)

Ben yanlış birşey yapmadım bir yanlışımı gördüysen ve buraya yazmazsan dünyadaki en şerefsiz adamsın. Benim adımda belli sanım da belli, ben her yerde aynı nicki kullanırım aslada değişmez. Senin gibi kolpa değilim...

S

SensizimHep

Misafir
Arkadaşlar Burayı okuyorumda şunu soylemek istiyorum Sizlere...

Erhan,Quick,Arki Aynı kişi olan arkadaşımız sedoyu buraya öğreten tanıtan bilgi veren ilk insandır.

Unutmayınki elmasgunes te yazmıştı once ama erhan herseyin doğrusunu burda yazmıştır.Erhan çok kazanıyor diye hemen saldırmak için ortaya atladınız.Herkesin kim oldugu ne oldugu ortada.Erhan hile yaptım dediyse sedo için değil aslında googleden user almak için yapmıştır ki Sonra bıraktı ve Hakkıyla para kazanıyor.

İnternette yatırım yaparsanız kazanırsınız Adam domainlere o kadar para vermiş siz verdinizmi Ben 100Küsür Euro mdan vazgeçtim LANET OLSUN.

Birbirinizi sırtınızdan vurmak için boş bir an bekliyorsunuz. Nerde boş bir yerini görseniz giriyorsunuz. Sizin arkadaşlığınız dostlugunuz bu kadar Bundan Sonra gerçekten size yardım yapılması haram oldu. Bu Forumda Bundan Sonra Sadece gerçek arkadaşlarımıza yardım yapılacaktır.

H

helal

Misafir
Sanitarium' Alıntı:
Ben yanlış birşey yapmadım bir yanlışımı gördüysen ve buraya yazmazsan dünyadaki en şerefsiz adamsın. Benim adımda belli sanım da belli, ben her yerde aynı nicki kullanırım aslada değişmez. Senin gibi kolpa değilim...

Hiç mi gazete okumazsın bütün hırsızlar masumdur soruldugunda. Şerefisizlik meselesine gelince hile yapanlar şerefsizdir. Sen hile yapmadığını söylüyorsun sedo da yapıyorsun demiş. Bu konuyu hallet gel biz bekliyoruz seni burda devam ederiz.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Erhan konusunda cidden birilerine batıyor galiba aldığı paralar. Size ne Erhandan. Yap yatırımını kazan paranı. İşine Bak. Herkes hata yapabilir ve dönebilirde.

Bu forumda insanları çekemeyen haset feset dolu. Benden size tavsiye ne kadar kazandıgınız yazmayın. Çok düşmanınız olur sonra.

Sedo yetkilisine gelince yardımcı olmaya geliyor tüm iyiniyetiyle; sizden neler duyuyor oh oh devam devam yiyin bitirin birbirinizi.

Yeter be bende istemiyorum paramı amma ve lakin ASLA VE ASLA KİMSE HİLECİ DİYEMEZ.

Jabba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vay be demek sedonun herşeyi doğruymuş.Amma yaladın be sedonun bir taraflarını "magnum helal" Adın helal di oldu magnum helal.Hala kendini savunabiliyorsun yani senin suratına tükürseler yarappi şükür dersin sen..

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ed ile bir türlü anlaşamıyorum başka bir müşteri temsilcisinin mail adresini bilen varsa lütfen pm den göndersin.

H

helal

Misafir
Durun ya sabırlı olun şu ERHAN meselesini de çözücez biraz zaman alıcak sadece :) Sedo Türkiye ye banlarsa o zaman erhan abiniz mi kurtarıcak bizi? Merak etmeyin sedo şu anda bazı suistimallere gözlerini kapıyor bile olabilir. Çünkü onlar direkt reklamverenlere karşı sorunlu değilller. Google onları uyarmadan bazı yaptırımlar uygulamıyor olabilirler. Ayda 3 bin euro kazanan birisi sedo ya yılda 50-100 bin euro kazandırıyordur yaklaşık olarak. Onlarda bir noktaya kadar zorlarım pozisyonunda olabilirler. Sedo nun bu zorlamaları Türkiye yi banlamaya götürür ki bu durumu inşallah sedo istemez. Ama google hapşırsa sedo nezleden ölür bunuda unutmayın neyse şimdilik devam çalışmalara rastgere :))

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Malkhaz' Alıntı:
Sedo/da kac hesabiniz var ? Yada bu foruma uye olupta 1 tek hesabi olan, baskasinin para istemedigi bir paypal'a, veya bankaya para isteyen kac kisi var ?
Tekrar ediyorum;
Kendi adıma başka bir hesabım yok. Başkası adınada parasını benim aldığım başka birisi yok veya böyle bir hesap yok. Eşimin adına hesap var oda kendi alıyor.(sanırım 1 kere 40 euro filan aldı 3 ayda)

Malkhaz' Alıntı:
Biz nerden bilebiliriz bu hesaplarin size ait olmadigini ?
Farkli bankalarda farkli kisiler adina hesap acmak cok kolay. Farkli bir paypal acmak cok kolay. O hileler ne yazikki kolaylikla belirlenemiyor. Oyle olsa idi, kimse kimseden sikayetci olmazdi. Foruma bakiyorum bazi arkadaslarin adsense hesabi kapatilmis. Ve ben hic birsey yapmadim diyorlar. Googleden birisi gelip burada sizi dinlemez. Turkce mail atarsaniz 2 ay beklersiniz. Cevap gelmedigi zamanda hicbirsey yapamazsiniz. Sedo oyledir demiyorum. Ama parking siteleri arasinda bence en iyisi, en guvenilir olan sedo/dur.
Hesapların bana ait olup olmadı yada parasının benim alıp almadığım kimseyi hiç bir zaman ilgilendirmez. Bir soru sordun mertçe doğru düzgün sana cevap yazdım eğerki senin keyfin insanların ne dediğini umursamaz davranışların, burnunun doğrusuna gitmek hedefin ise devam et seni tutan yok.
google hesamın da var, sanırım 1 senedir açık ve şu anda halen açık aylık ta fena rakkamlar ödemiyor o siteler için.

Malkhaz' Alıntı:
Aklina gelebilecek ne varsa gonder. Domaini kendi hostunda barindiriyorsan kontrol panel kullanici adini ve sifreni gonder. Ve kendilerinin kontrol panelinden incelemelerini iste. Toplist/e guvenmeyebilirler.
cpanel bilgisini önceden firmanıza gönderip öyle park etmek istediğimde bile firmanız buna cevap bile yazmadı. başkasından bunu nasıl istersiniz. Gör önce ondan sonra site için bana soru sorma diye teklif etmişim en azından prensibimiz değil diye cevap yazar bir ilgili yada bilgili ama yok hiç bir cevap yok.
oyuncu' Alıntı:
nedir konu?
eg-zotikbul.com yönetimi şu anda ben bir süreliğine aldım. scripteki özel istekler karşılığında sitenin her türlü ziyaretçi akşını ben alıyorum. ne oldu ben kodum popupı bir sorun mu var ?
sedo da yasak olabilir olmaya bilir o benim sorunum değil, domain sahibinin sorunu popup yaptığım adamın.
Merak edilen başka bir şey ?
Serbülent Daşkın
bu özel bir konu, şu anla bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum. ne olduğunu yada hangi siteler olduğunu söylemeye gerek duymuyorum. fakat sizin ödemelerinizi yanıltacak bir sonuç değil daha iyi bir sonuç yaratmıştır sizin için. ödeme yapmamanız gibi.

onun dışında tekrar ediyorum.
sedo firması bir hesapta eğer bir hile varsa bu incelenip bildirilmelidir. bunun hile olduğunu yada neyin hile olarak algılandığının bir cevabı olmalı.

trafik mail atıp sonrada trafik mailline verilen cevaba yok kardeşim sana inanmadık hesabını sıfırlıyoruz demek lütfunda bile bulunulmaması çok anlamsız.

bir soru sordunuz, buna cevap aldınız bu cevaba inanmak yada inanmamak verilerinizle karşılaştırıp cevap vermek çok mu zor. eğerki şey soruyorsanız karşılığında size verilen cevaba karşılık vermeniz en azından bir lütüf değil bir zorunluluktur bence.

tabii her koyun kendi bacağından asılır, ne kadar çok hesap ödemezseniz o kadar prim alırsınız mantığı ile çalışılıyor ise o zaman vay başınıza gelenlere.

benim hile yapıp yapmamam konusunda hiç bir şey yazmadım. ben hile yapmadım hesabım silindi diyede yazmadım. açık ve net sorulan sorulara cevap yazdım ve durduk yere hiç bir cevap verilmeden hesabım silindi. bu bana göre anlamsız. lütuf mu ediyorsunuz para ödeyerek? maaşınızdan mı kesiliyor ödediğiniz paralar?

sedo hesabım hiç bir neden gösterilmeden sıfırlanmış, ben bunun neden ve cevap bile verilmeden yapıldığını merak ediyorum.
2 aydır ne sitelerim ile ilgileniyorum nede hostlarla ilgileniyorum, yenisunucu.com alan adında, alan adı ve sunucu işi yapmakta idim ve şu anda artık satış yapmamıyorum ve eski müşterileri başka yerlere geçmesini beklemekteyim. yenisunucu.com domainide satılıktırilgilenenler teklif verebilir.

Bazı şeyler defalarca yazımda özellikle anlaşılması için tekrarlanmıştır. sıkıcı oldu ama idare edin.

Serbülent Daşkın

not: Çok kişisel olaylara kaydığınız düşünüyorum bu sedo olaylarının.
cevap vermeyi çok uygun bulmuyorum artık.
iletişim araçlarının kullanılması gerektiğini düşünüyorum net olarak.
msn:[email protected]
email:[email protected]

ek 1: sedo dan gelen mail.
Thank you for your reply. We have checked our data again and compared it
with the information you provided. We are sorry to say that we could not
find any correlation between the figures you sent us and the statistics that
we have in our system.

sonunda geldi cevap mailli oh be hile yapıldığını düşünüyorlarmış. ve istatistikleri uymamış neye göre nasıl uymamışsa. kısmet beni banlamışlar birde ekte öyle yazıyor.

sonuç: banlandım tebrikler Türkiye adsl diye biliyorum sadece. başka neden bulamıyorum.

Dünya yıkılsa ruhum duymaz oyun oynuyorum

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostlar bırakın bu konuyu sallayın gitsin bu arkadasın sedoda calısdıgına bile eminmisiniz ? Size yardımcı olacagına eminmisiniz daha fazla uzatmayın hile nedir diye bi sorun acıklamasını yapsın Herseyi geciyorum söyle bir mantık varmı googleye geri veriyolarmıs ödemeleri oda reklam verenlere veriyormus ne güzel yiyoruz bizde bunu !.Sedo ödemedigi paralarıkendi cepinde tutuyor.

Burda sedo yetkilisiyim diyen arkadas bizler için ne çözüm sunmus ne kadar yardımcı olmus hile yapan cok var aranızda söyleyin yapanları
bakın onlar yüzünden söyle böyle v.s bundan ötesine gitmişmi e ?
birde su olay var türklerler cok kulanımda yok türkler söyle nekadar türk varsa "helal" nickli pacozu ..... anladınız.

Ve sonuc olarak bu kişin sedoda calısdıgına inanmıyorum ben yaz sizler !

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben sayın malkhaz'a inanıyorum. umarım sürekli buradan sorduklarımızı yanıtlar. ona sorarak bir çok mail attım. bekliyorum.

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedoda calısdıgına eminmisin kişisel mailını gec aforizmalar

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim kişisel fikrimdir yazdıklarım neyse sonuc varmı umarım olur. :cool:

M

Malkhaz

Misafir
board moderatorlerinden birisine gerekli bilgiyi verdim. Bunun disinda tek tek cevap veremeyecegim cunku zamanim kisitli, bir o kadarda degerli.
oyuncu : nickin gibi oyuncu oldugunu dusunuyorum. Kelime oyunu oynuyorsun.(Kisisel dusuncem)
O kadar birbirinizi yiyorsunuzki ;
Ornegin bu forumdan bir arkadas ile msn/de konustum. Arkadas diyorki hile yapanlari soylerim ama gecmisteki paramin istatistiklerine yeniden bakin. Ve Bu ayki kazancimin odenecegine garanti verin.
Iste bu mantikla hareket edildigi surece ben size yardimci olamam. Elimden geleni yaptigim halde her seferinde rencide edici yazilar yaziyorsunuz. Bir arkadas googleye sikayet ederim yazmis. Su forumda ilk defa guldum :) tesekkur ederim arkadasa. Bunu senden baska dusunecek kimse yok zannediyorsun veya bunu yapacak baska birisi yok zannediyorsun sanirim. Ama bunu yapan cok kisi var. Siz sedo/nun hicbirsey olmadan hesaplari sifirladiginimi zannediyorsunuz? bence asil sorununuz hile yapmayanlara odenmemesi degilde hile yapanlara odenmesi gibi duruyor. En azindan yazilarinizi bu sekilde algilayacak kadar kapasitem var.
Erhan denilen arkadasa gerekli mailler bizzat tarafimdan gonderildi.

Jabba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşini yap sen yeterli..
Anlamıyorsun YOK HİLE YOK BASMIYORMU YOK!Artık terbiyesizleşmeye başlıcam.NEYİNİ SAVUNUYORSUN ŞİRKETİNİN EKSİK İŞTE KABUL ET BE BİRAZDA!YOK HİLE DİYORUM SERVERIN ŞİFRESİNİMİ VERİM ONUMU İSTİYORSUN!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5