İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hile yapmadığım halde sedo paraları sildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet arkadaşlar nisan ayı SEDO Parking kazançlarım silinmiş bulunmakta. 4 aydır kesintisiz havale alıyordum. Demek her şeyin bir sonu var.

Yüksek trafik maili atmışlardı , ben de google ve yahoo da indexlenmiş sayfalarımı gösterdim , toplistlerde yar aldığını söyledim , yüksek PR değerine sahip olduğunu söyledim , en önemlisi hile yapmadım. Ancak bu olay gerçekleşti. Tek üzüldüğüm şey aynı siteyi açık tutup adsense reklamlarından günlük 10$ üstündeki gelirimi beğenmeyip önceki deneyimlerimden dolayı sedo'ya yönelmek ve elimde olanı kaybetmek oldu. neyse bu ay da 6 günde 75 € üzerinde para oldu. bu ay da ödemezlerse Adsense tek ilgi alanım olacak.

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçmiş olsun istersen bi telefon aç telefon açınca çok iyi ilgileniyorlar
benimde bi sorum var arkadaşlar bu sedoda wire transferde yapı kredi de forumu incelediğimde iki tane swift code buluyorum bi yapitris072 var bide yapitris var sadece hangisi doğru ikisindede gelir mi yardımcı olursanız sevinirim daha önce para almış olan arkadaşlar ..

E

efeS

Misafir
Evet aynı sorun herkeste var Aforizmalar.
Benimde 2 farklı hesabıma trafik maili gelmisti. Toplam 300 € vardı. Ikisinide sıfırlamıslar.. Canları saolsun.
Benim disimda tanidigim 4 kişidede aynısı olmus..

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben güzel bir soru sordum şimdi mail bekliyorum bakalım ne diyecekler. biraz şaşırdım açıkçası. hile yapmadığımı ben kesinlikle biliyorum. aceba neden böyle yaptılar. çözemedim.

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
M@laty@sporlu' Alıntı:
yakacam tabii...

bu arada Aforizmalar unuttum geçmiş olsun... üzüldüm senin adına...

ben sana ne yaptim onu anlamadım konuşmuşluğum bile yok sen bana laf söylüyorsun sağlık olsun para bu giderde gelirde.

cReSPo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konuyu dağıtmayın. tartışmanızı Ö.M ile yapın yaa.

E

efeS

Misafir
Hepimizin bildigi themp3king.com un bile kazancını sıfırlamıslar. Dolayısıyla sedo isin bokunu cıkarttı. Sedofuck.com bosmu :D

E

Erhan

Misafir
Sedo bu ay çok sallapati iş yapmış. Hile yaomadıgına emin oldugum kisilerin bile hesabını sıfırlamıs. Daha dogrusu kurunun yanında yaşta yanmış. Aslında toplu halde google'ye olmazsa reklamverenlere bu durumu iletmek lazım. Bu konuda yasal haklarımız dahi var. Daha önce bu söyledigimi yapıpta sedo'dan parasını alan bir tanıdıgım bile var. Birde sedo bize ödemedigi parayı reklamverenlere kesinlikle geri ödemiyor. Adwors kullanan o kadar cok tanıdıgım var hic biriside googleden hic bir zaman geri odeme almamislar. Yani google bizleri kullanıyor. Dolayısıyla sedo'da öyle yapıyor. Ingilizcem biraz kuvvetli olsa yapacagımı bilirim ama ne yazıkki değil.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hile ile gerçek hiti ayrımaları çok zor. reklam veren haklarını çok iyi savunmaya çalışıyorlar ama nafile. yüzlerce sitesi olanlar var. hepsine link koyar backlink yapar gene hit yollar parkingdeki siteye. bir de arama motorlarında on binlerce sayfasını indexletenler var onları da google bir süre engelleyemedi. yani bu konuda ayrım yapmak çok zor.

Leon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar aynı sorun bende de var sedo herkesinkini sıfırlamısmı ne yapmamız lazım şimdi ?

arkadaşlar aramızda ingilizce bir metin hazırlasak ve bu metni sedo nun mail adresine postalasak nasıl olur sizce?

bu sayede biraz da olsa hakkımızı aramıs olmazmıyız

en azından hakkı yenenlerin haklarını korumus oluruz

ingilizcesi düzgün olan bir arkadas varsa böyle bir metni hazırlasın ve yollaayalım

E

Erhan

Misafir
Leon' Alıntı:
arkadaslar aynı sorun bende de var sedo herkesinkini sıfırlamısmı ne yapmamız lazım şimdi ?
Bence giden gitti. Yani o parayı unut. Gelecek ayı bekle diyecegim ama kendi adıma konusmak gerekirse bir hesabımda hic bir sorun cıkartmıyorlar. Ben o yuzden halen sedo kullanıyorum. Nakit para oldugu icin. Kasarsam adsense'den sedo'da kazandıgımın cok daha fazlasını kazanırım. Fakat ikisi pek farklı değil. Yarın öbür gün adsense kapı önüne koyarsa sedo'da sıfırdan baslamam gerekir-Ki sıfırdan baslamak cok kötü. Mesela bundan 6 ay once ilk sedo kullandıgımda 476 € kazanmıstım. Sonraki aylar 600 / 700 / 756 ya kadar cıktı. Gectigimiz ayda 596 € kazanmıs. O hesap icin hic mail gelmedi. Zaten dalaverede yok. Dolayısıyla ben en az 2 ay daha sedo'da şansımı deneyecegim. Gelecek ay adsense'nin benim kazancımı karşılayıp, karşılayamayacagını öğrendikten sonra (espri :) ) ya tamam yada devam derim..

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bendeki hesabı sıfırlamadı ama sport keyini seçmemi istedi. O keyi seçince de hesabın işi bitti. Parayı yatıracaklarını söyledi Ed adlı zat. Parayı alalım, hesabı kendim kapatma mutluluğunu yaşayacağım. Adsenseden ötesi yalan oldu.

N

nostaljim

Misafir
Benim de ilk ayımdı bu, 150 euro birikmişti, 50 ay da gecen ayın sonundan vardı, 200 euro gitti boşa

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hile yapsak sıfırlamazlardı belkide. bu ne ya benimkide sıfırlanmış. böyle bir saçmalık görmedim ya...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5