İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yorumsuz!

S

sss

Misafir
Sen yapma bari mesut yakismiyor. Buraya yazmak kime ne kazandiriyor abicim

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sss' Alıntı:
Sen yapma bari mesut yakismiyor. Buraya yazmak kime ne kazandiriyor abicim

Bir hile vardır göz göre göre ben at demez..
Bir hile vardır nolur beni at diye yalvarır..

Bu adama müstahak şikayet felan etmeyeceğim, ama göz gözre görede yasak seyi yapmasını kınıyorum..

M

M@latyæsporlu

Misafir
şu var şikayet mikayet bi kenara ama hile yapan adamdan insan biraz zekice davranışlar bekliyor.. aslında biçok kişi hile yapıyor öyle hileler görüyorum ki zeka ürünü olduğu için kızmak içimden gemiyor ama

Yardim etmek istiyorsaniz lütfen Asagdaki Google Reklamlarina basiniz.

böyle yazamn maximum :)p) zeka elemanlarada hayret ediyorum

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
of ya neyin derdindesiniz hile mile ? sizde mp3 işi yapıyorsunuz buda tr kanununa göre yasa dışı şimdi burada haktan adaletten etmek mümkünmü bırakın be kardeşim böyle işleri yüz kere söyledik.

A

AqiA

Misafir
Valla mexut : Madem sikayet etmeyeceksin ne diye buraya yazıyorsun. Bence cok anlamsız be. Bırakın kimin ne hali varsa gorsun..

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AqiA' Alıntı:
Valla mexut : Madem sikayet etmeyeceksin ne diye buraya yazıyorsun. Bence cok anlamsız be. Bırakın kimin ne hali varsa gorsun..

Editor' Alıntı:
of ya neyin derdindesiniz hile mile ? sizde mp3 işi yapıyorsunuz buda tr kanununa göre yasa dışı şimdi burada haktan adaletten etmek mümkünmü bırakın be kardeşim böyle işleri yüz kere söyledik.

e yuh yani bi hata soyledik adam burdaysa kendisi gorsun diye neredeyse suclu ben cıkıcam ne haliniz varsa görün!

B

By-e

Misafir
Bencede birbirimizi ispiyonlamak bize kesinlikle - olarak dönecektir. Bırakın ülkeye döviz girsin :)

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doom 3, Resident Evil, Battlefield, Rome: Total War, Imperial Glory, GTA San Andreas

bu keyword lardan sonra çıkan

Hera Kadın Sağlık Merkezi
Jinekolog Op. Dr. Süleyman Eserdağ Tunus cd 48/11 K.dere/ANK (4268525)
www.jinekolognet.com

Anneler İçin
Bebeğinizin hassas cildi için Bebek giysilerine özel deterjan
www.OmoBaby.com

reklamlar hoşuma gitti :D

google madem öyle işte böylemi yapıyor acaba :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5