İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Thecrack Kimdir ?

Thecrack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar, ismim Berke 18 yaşındayım.Haliç Üniversitesi İşletme (ingilizce) hazırlık sınıfı öğrencisiyim.6 yıllık deneyimim ve kazandığım bazı başarılardan dolayı bu sektörü bırakmak yerine geliştirmeyi seçenlerdenim.Kısaca başarılarımı ve hedeflerimi bahsetmek istiyorum...

BAŞARILAR

1:Bedava sitem adlı sitede bir başlangıcım oldu sitemin günlük tekil hiti 8.000 civarıydı ve bu siteyi 300 TL ye sattım.

2:Yetkin Forum adlı yine bir ücretsiz web sitesinde çalıştım burada çeşitli yarışmalar yapıldı.Burada yaptığım site bir çok dalda 1. olmuştur.Fakat ödülü kazanmama rağmen bana site parası vereceklerini söylemişlerdi lakin hiç bir şey vermedikleri için bu siteden çıkmıştım.(burada pet ve para sistemi uygulamasını ilk kez ben oluşturmuştum lakin daha sonra izinsiz olarak forumda paylaşılmıştı...)
http://indirdur.nazuka.net/do.php?img=23

3: Daha sonra arsivoyunlari.com sitesini kurdum ve asıl burada patlama yaptığımı söyleyebilirim.Dönemin en iyi ve kaliteli hile paylaşan sitesi olmuştum kulaktan kulağa ve gerek ise google yardımıyla çoğu kişi tarafından bilinmekteydi.Vip üye satışlarımız ile 350 TL arasında bir gelirim olmuştu fakat daha sonra okulumdan dolayı sitenin süresini uzatmadım ve kapandı(sitem vbulletindi)

4: Daha sonra 10tr adlı bir mybb sitesinde etkinliğimi devam ettirdim.(bu süre zarfında ***** veya orjinal scriptler deneyerek bazı oyun siteleri ve upload siteleri kurmuştum.Örneğin ogame ve rapidshare)Bu mybb sitesinde yaklaşık 6 ayda alexa sıralamasında diğer siteeri geride bırakıp ilk 3 te yer almaya başlamıştım fakat lise 4 e geçtğim zaman üniversite sınavları için aktifliğimi bıraktım ve sıram hızla düştü...

5:Şuan gördüğünüz gibi tekrar ücretli bir forum sitesi açtım gerek işletme okuduğumdan dolayı gerek ise hobimi devam ettirmek isteidğimden dolayı devam etmekteyim.site fiilen açılalı 2 ay bile olmadı lakin üye sayımız hızlı bir şekilde artmaktadır.(www.arsivrehber.com) Zaman ayırmam kısıtlı fakat üyelerimiz ve yetkililerimiz ayrdımcı olmaktadır.

HEDEFLER

1:Önceki sitelerde artan kullanııların aktifliği burada daha iyi olmasını planlıyorum(en güçlü sebebim online chat sisteminin olması)

2: Daha fazla yetkililerin ve üyelerin artacağının beklentisi

3:Hileler ve oyunlar haricinde yakında trade sistemini devreye sokmam ve burada hesap alışverişlerinin derecelendirilmesi ve memnuniyetleri gibi sistemleri barındıran eklenti yüklemeyi düşünüyorum

4:Aktif üyelerin en az 20 ye çıkması

5:Yeni hek Maker'ların sitemize dahil olması

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5