İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sigarasızlık

CihatAYDIN

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Sigara Yok, Para Yok, En Önemlisi Bakkal Yok. Toplam 40 Dakika Kafamı Duvara Vurdum 2 Kere 4 Adet Bardak Kırdım Sonra Bir Arkadaşım Geldi Paketini Aldım ve Rahatladım.

Ben mi Rahatsızım Yoksa Hiç mi Sigarasız Kalmamışım. Sigarasızda Kaldım Sanırım İş Yaparken Çok Ayrı Bir Sinir Oluyor.

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Birtek dostum var oda sigaram ama param olmayınca oda olmuyor. Bu aralar bende çok agresifim.

CihatAYDIN

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Birtek dostum var oda sigaram ama param olmayınca oda olmuyor. Bu aralar bende çok agresifim.

Sanırım Artık Bu İşi Bırakmanın Zamanı Geldi. :tili:tili:tili:tili

Yada Evlenip Çoluk Çocuk Sahibi Olalım Hatun Bıraktırır Nasıl Olsa :aşık: :mad:

Yada Bir Düzene Koymalı Bence Bu da En Zoru :utan::utan::uyu:

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Selam askere gitmeden evvel 9 10 ay içmemmiştim öyle biliyorum okadar oldu sanırsam sonra, askere gitmeme 1 ay kala canım sıkıldı bakkala gittim. tek sigara aldım sonra birdaha bırakamadım aslında içinizden gelirse bırakabilirsiniz bütün iş niyet

yok ben içime koydum bırakıcam derseniz bırakırsınız ancak direk bırakamassınız ilk 3 4 5 adet gibi düşürceksiniz sonra 2 3 gün içmedinizmi tamamdır ben öyle bırakmıştım :)

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Ben bıraktıysam herkes bırakır, hayatımda birçok başarı var ama en sevdiğim bu. İşte bu kadar önemli birşey bırakmak, sizde o kadar kötü birşeyi kullanıyorsunuz.

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
İnsanlar sigaradan neden zevk alıyor hiç anlamıyorum.

yuphi.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende içiyorum zevki içmediğim zaman içtiğimi hayal ederek alıyorum :D yoksa bi b.ka yaradığı yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5