İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış İçin Bayilik Almak

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Bilgisayar satış ve teknik destek için magaza açacağız.

Tek bir markaya bağlı kalmak yerine, ünlü markaların hepsinden satmayı planlıyoruz.

Marka ürünlerin standlarını almak veya onların ürünlerini satmak için istenen şartlar, en kolay anlaşabileceğimiz markalar hakkında bilgisi olan kişilerden yardım istiyorum.

Örnek olarak, exper teminat ister, yılda 200 pc satma şartı arar, 2 gün kargo süresi vardır. %20 kâr bırakır gibi.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bu konu hakkında bilgim yok ama şunu duymuştum.

Şu kadar (xxx $) bir miktarda para bize yatırmanız gereklidir... şeklinde koşulları da oluyor galiba...

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Bilgisayar satış ve teknik destek için magaza açacağız.

Tek bir markaya bağlı kalmak yerine, ünlü markaların hepsinden satmayı planlıyoruz.

Marka ürünlerin standlarını almak veya onların ürünlerini satmak için istenen şartlar, en kolay anlaşabileceğimiz markalar hakkında bilgisi olan kişilerden yardım istiyorum.

Örnek olarak, exper teminat ister, yılda 200 pc satma şartı arar, 2 gün kargo süresi vardır. %20 kâr bırakır gibi.

çok detaylı bilgi veremiycem ama hem parça hemde hazır sistem satışı için index bilgisayardan çok uygun fiyatlar alabilirsin iletişim için tel: 0212 331 2121

ayrıca hepsi teknoloji firmasının satış sistemi var orasıda %4 komisyonlu satış imkanı sağlıyor. telleri: 0216 380 1616

saka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Eğer bilgisayar firması olarak bir şirket açarsanız hemen hemen her firmadan kolayca bayilik alabilirsiniz. Tabi bu firmalar bilgisayar ürünleri satan yerler. Exper casper gibi markalar değil.

Sırasıyla index, arena, penta, metro, eksa, kont, koyuncu, e-sistem, infronic, logosoft, multimedya gibi firmalarla görüşebilirsiniz.

Benim önerim eksa ya da penta gibi her ürünü satan bir firma ile çalışmaya başlamanızdır. cirolar düşükken çok daılmamak lazım.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Birebir aktif olarak çalışıpta her konuda memnun olan varmı adı geçen firmalarla.

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Index ve Arena iyidir. Forumda daha ayrintili bilgi verilmez sanirim. Telefonla yada yuzyuze iletisime gecersen daha ayrintili bilgi vereceklerdir. Ben 3 yildir donanim alanindan uzagim. Ama @saka'nin bahsettigi penta'yi tavsiye eden arkadaslarimda vardi. En dogru bilgiyi birebir goruseceginiz temsilciler verir. Bol kazancli isler ;)

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kont u Tavsiye ederim çok geniş bir ürün yelpazesi var

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Kont Bilişim, Crea, Exper, Prizma, Segment ve Elkotek bayiliklerini aldık.
Peşin çalışacağımızı söyleyince hiçbiri problem çıkartmadı.
Firmalarla görüşmeye giderken, vergi levhası ve kaşenizi yanınıza almanız yeterli.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Tek bir firmaya bağlı kalmamanızı öneririm...
Arena index tekmar boğaziçi ile çalışıyorum ve bulamadığım bir ürünü tutup hepsiburada.com'dan yada başka bir yerden perakende aldığım dahi oldu. Sizden herhangi bir teminat istemezler bu firmalar, peşin yada kredi kartı ile çalışabilirsiniz hepsiyle.
Hepsi de bir sürü form doldurtuyor, kaşe, vergi levhası, imza sirküsü yetiyor bayilik almak için ancak verdikleri formlarda kredi kartı bilgisi de doldurtabilirler mail order için.

FiRTiNa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardes bende bu dedıgınız işi kayseride yapıyorum penta index exper woon ve crea bayılıklerım var ama ıclerınde en uygun fıyat ve en cok destek cıkanı index bilgisayar bunun ıcın ındexe daha cok agırlık verıyorum onlarda bana yardımcı oluyor her konuda oem de 30 gun vade yapan hıc bır toptancı yoktur ama bana 30 gun oem de vade yapılıyor. ama aylık cırom 30 bın dolar :) yanı bence calısman gereken en ıyı fırma index dir
saygılarımla kolay gelsin

blackgolden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pro2000 sizin gibi katilimci firmalar ariyor tafsiye ederim gayet ilgililer ve marjlarida fena degil bi cok isteginizide yerinize getirirler.Arena ile akrabaliklari var saglam firmadir.

blackgolden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pentanin snc leri haric diger toptancilarin arkadasin istedigi gibi markalari oldugunu hatirlamiyorum

birde dente vardi...simdi hatirladim

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
acaba bayilik devamı için aylık belirli bir miktarda alışveriş şartı oluyormu?

Sadece sunucu nitelikli cihaz satmak için bayilik araştırıyorum da

blackgolden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece sunucu nitelik olarak penta nin snclerini oneririm bu tip teklifleri oluyor bunun disinda zaten sunucu icin hp den baska pek yeni baslayanlara yer olmuyo ama hpde kil aldirmiyo desem yeridir.her daim snc taraftari olmusumdur fiati kalitesi ve donanim esnekligi teknik servisle birlesiyo.

SadeceDownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dostum öyle hiç uğraşma çünkü onlar senden teminat bile istiyor mesela gold bilgisayar 750.000 dolar teminat istiyor.
Yapman gereken bence bunların alt bayisi olman. Çünkü o zaman cebinden sıfır lira çıkıyor, hatta ki malları alırken bile para vermiyorsun sattıktan sonra veriyorsun...

blackgolden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 tane şirketi olan arkadaşım var kont nadiren, diğerlerini sık sık kullanırlar...

:) kont nadiren cunku kont her onune gelene mal vermez piyasaya hukmeden firmadir diyebilirim.m.koyde bile bi elin parmaklari kadar firmaya mal cikarir.ayrica gayet duzenli,disiplinli,teknik yonu sorunsuz bi firmadir(su anki teknik yapilanma degisikligi icin konusmuyorum bunyesindeki teknik ekip icin soylediklerim)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5