İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

PhpNuke5.6 MySQL Yardım Lütfen..

A

Anonymous

Misafir
benim elimin altında
Redhat 7.2 server var
Kurulu servisler--
+Webmin
+Mysql
+PhP
+PhpNuke5.6 yükledim..
ama Ne yapım ettiysem admin.php sayfasını açamadım sadece boş beyaz bir ekaran geliyor..
databasename: nukeweb
databaseusername: nukeweb
databasepase:010203(mesela)
databasehost:localhost
yaptım bigi ama tam yaptığımıda bilmiyorum

bana en baştan Mysql'de data base oluşturup user ekleyerek birde şifre yapabileceğim şekli anlatırmısınız..!

-sahip olduğum erişimler-
Mysql Root şifresi
SSL Root Şifresi
Ftp erisimi
Webmin Root Erişimi
---

yukarıdaki erişimleri Kullanarak PhpNuke5.6 Kuramak için Bana yardım ederseniz Çok sevinirim ..
-----

dipnot: çoğu kurulun anlatımında mysql database sini oluşturmasını bilmiyorsanız hostu aldığınız yere başurun diyor ama zaten bunlar benim makianamda :) help meeeeeee................ pLs.

A

Anonymous

Misafir
Selamlar

bütün ayarların tam olduguna eminsen phpnuke yi sil databse leride sil table kalmasın olmassa apache web serverin son sürümünü kur phpnuke yi yükle databse yi oluştur admin.php olarak gir tekrar mysql de sorun yoktur kesin /admin olarak girme admin.php olarak gir olur

Saygilar

A

Anonymous

Misafir
sanırım sorunun kaynağını buldum ...
Başlangıçta php yi kuraarken ./configure yapareken Makinaya MySQL yi göstermemişim Bunun için php ile MySQL arasında Bi bağlantı kuralamamış olabilir .
onun içindirki Makinaya tekrer php Ve MySQL Kurucağım ..
işallah bu sorunumu çözer..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5