İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

paypal yardım bi bakın:(

M

mpimasterpi

Misafir
geçen gece amerikalının birine logo yaptım msn üzerinden... ilk paranın yarısını istedim gönderdi sonra kalan kısmı göndermedi göndermediği gibi önceki gönderdiği paraya da itiraz etmiş ....beni kandırdı paramı aldı malı göndermedi diyor ....paypal complaint yapmış

ben de cözmek istiyorum

-Issue the buyer a full refund.

-I can provide tracking information.

-The buyer has already been refunded and I can provide proof of the previous refund

bunlar ne anlama geliyor ....ben msn den ona logo yaptım ve yaptıgım gibi gönderdim ona elimde herhangi bi dosya yok haliyle ayrıca egal haklarıda düşünerek sildim diye bi savunma yapabilirim.....

sizce hangi şık daha güçlü....

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
MSN den gonderdigin icin ispat edemiyorsun sanirim.
Miktar fazla degilse en mantiklisi parayi iade yapman ve unutman.
-Issue the buyer a full refund.

M

mpimasterpi

Misafir
benim bişey ispat etme gibi bi durumum olacagını zannetmiyorum....hizmet karşılığı bu parayı aldım diyebilirim....ispat yükümlüğü sadece ebay.com üzerinden yapılan satışlar için yapılıyor kargo numarası felan...eger öyle olmasaydı herkez parasını kaybederdi kim ispatlayabilir ki...

M

mpimasterpi

Misafir
ayrıca paranın verilme nedeni "3 logos" diye geciyor...

-The buyer has already been refunded and I can provide proof of the previous refund

bunların tam anlamı nedir söylebilir misi?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
+ Takip numarasini verebilirim.

+ Aliciya para iade edildi ve ben bunu belgeleyebilirim

M

mpimasterpi

Misafir
peki ben ebay.com üzerinden bi satış yapmadım ....yazılı bi savunma yapmak istiyorum şu günlerde şöyle şöyle konuştuk şuna kara verdik...bunu için ikinci sıkkı mı seccem

C

C0mplicat3d

Misafir
Paypal gerçekten çok kötü bir sistem. Amerikada olmayanlar için baklava börek hizmetler..

Bence sen o parayı unut. Hesabının Frozenlenmedigine sevin :D

M

mpimasterpi

Misafir
peki yazılı savunmamı hangi secenekle yapcam.......acil .....:(((((((((((

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Sakalimiz yok ki sozumuz dinlensin.
Donup dolasip yine ilk yazdigim mesaja gideceksin.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Parayi refund edeceksin baska yolu yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5