İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Merhâbalar..

GGC*Sterimar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar arkadaşlar,

Öncelikle ismim Alaattin. Siteyi bir arkadaş sayesinde öğrendim normalde R10 ve WS haricinde böyle bir siteye kayıt olmazdım fakat kaliteli olduğunu hissettim.

Ben, 4Senele Global Game Center'da çalıştım. GGC'de editörlük yapıyordum sonra sosyal hayattan uzaklaşamadığım için emekli oldum. Daha sonra Alaplaya'da 1Sene çalıştım. Bundan seneler öncesinde ise Knight Online isimli oyunda Game Master görevi yapmıştım. Bir ara 6 yıl boyunca Garena platformunda Turkey Head Admin rütbesiyle görev almıştım. Yanı sıra duyabileceğiniz fakat reklamı olmasın diye yazmak istemediğim birkaç forumda görev aldım.

Şu an; herşeyden uzaklaştım çünkü DJ'lik yapıyordum ve işime vakit ayırmam gerekiyordu. Artık bu platformda sadece Sosyal Medya işi yapıyorum.

Birazda kendimden bahsedecek olursam; Kitap okumayı ve Tiyatroyu çok severim. Müzik olarak Jazz ve Metal müzik türlerini ağırlıklı olarak dinlerim. Vakit buldukça Yabancı diziler izlerim.

Umarım sorunsuz ve güzel ticaretlerle hep birlikte oluruz.

İyi forumlar.

C.A

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aramıza hoşgeldiniz , umarım forumda aradığınız herşeyi elde edebilirsiniz. Bol paylaşımlar ,

İyi forumlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5