İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

javascript ile sanal klavye sorunu !!!

security-force

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar.Şimdi ben siteme javascript ile sanal klavye yaptım ama şöyle bir sorunum oluyor.siteyi açtığımda boş bir sayfada sanal klavye yazıyor ve bi 15 saniye geç açılıyor.sitem bir hostta değil.local'de açmama rağmen öle oluyor.

Bide sanal klavye için bir link verilmiş "sanal klavye" diye bunu nasıl kendim bir klavye resmi koyup ona link verebilirim.Klavye resmine tıklandığında sanal klavye açılıcak.şimdiden teşekkürler

E

Erturk

Misafir
Merhaba

Kaynak kodlarınızı buraya koyarsanız yardımcı olmaya calısırız hocam.

security-force

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar tekrardan.Şu siteden aldım tüm kodları ve aynen denildiği gibi aynı taglara uyguladım ve sorunlarda bahsettiğim gibi.
turkislamdevletleri.com/showthread.php?t=10
Birincisi ilk sayfamı açtığımda sanal klavye yazısı çıkıyor ve dönüyor dönüyor 10 saniye sonra sayfam açılıyor.İkinciside bir klavye resmine link vermek istiyorum.Ona tıklandığında açılsın diye.Bu uygulamada sanal klavye diye bir link verilmiş.Ona tıklandığında açılıyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5