İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet SEO Yarışması - Yakında...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

urlkayit

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
hadi hayırlısı şuan başka bir seo yarışmasındayım arkadaşlar desteğinizi bekliyorum.

Seo yarışmasında şuan google dA 1. SIRADAYIM

iyi net seo yarışmasını dört gözle bekliyorum :)

Tek Rakibim THY :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Bekleriz memurvadisi. Reklam yasak :)

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
memur vadisi hızlı giden atın ayak izleri çabuk silinir :) bu atasözü bana ait :) benim sharetronix postlarıma bile link atmışsın :D yok daha neler :D

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
memur vadisi hızlı giden atın ayak izleri çabuk silinir :) bu atasözü bana ait :) benim sharetronix postlarıma bile link atmışsın :D yok daha neler :D

ne yarışmaymış. platformlar dayanmıyor size artık. bakalım kim birinci olacak :)

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Eif abla güzel bir yarışma olacağa benziyor. Katılacak bütün abi/ablalarıma başarılar diliyorum.

urlkayit

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Alıntı:
xclever´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
memur vadisi hızlı giden atın ayak izleri çabuk silinir bu atasözü bana ait benim sharetronix postlarıma bile link atmışsın yok daha neler

dostum eyvallah ne olsun hızımı alamıyorum. 1.nci olmak için çalışıyorum :)
sorma hızl gidiyoz umarım şerit yapmayız :)

ne yarışmaymış. platformlar dayanmıyor size artık. bakalım kim birinci olacak :)

teşekkürler eif soruyu sorman hata bence tabiyki ben kazanacam :)
bu işte emek harcayan ve hakeden kazanır umarım.

gerçi bu yarışma benim ilk yarışmam onun içinde biraz sıkı tutuyorum.

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45

daha çalışmalara başlamamama ( çok mama kullandım :D ) 2. sıradayım ( google panda dayı sağolsun ) memur vadisi roket gibi çıkış yaptı önüne gelen siteye link kasıyor kendini o kadar kaybetti ki bazen kendi sitelerine bile farkında olmadan link atıyor dermişim :p nereye baksam memur vadisi linklerini görüyorum kurtlar vadisini solladı geçti :p

urlkayit

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
daha çalışmalara başlamamama ( çok mama kullandım :D ) 2. sıradayım ( google panda dayı sağolsun ) memur vadisi roket gibi çıkış yaptı önüne gelen siteye link kasıyor kendini o kadar kaybetti ki bazen kendi sitelerine bile farkında olmadan link atıyor dermişim :p nereye baksam memur vadisi linklerini görüyorum kurtlar vadisini solladı geçti :p

eyvallah hocam. google panda süper olmuş :)

memurvadisi ekol olacak bu gidişle değilmi :)
öyle bir gün gelecek ki kurtlarvadisi dendiğinde insanlar o neki memurvadisi olmasın mı? diye tepki gösterecek :)

hocam backlnk için bence güzel bir yarışma bu ileriye yönelik sitenin reytingide artıyor. google amca artık daha hızlı indekslyor sitemi

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
eyvallah hocam. google panda süper olmuş :)

memurvadisi ekol olacak bu gidişle değilmi :)
öyle bir gün gelecek ki kurtlarvadisi dendiğinde insanlar o neki memurvadisi olmasın mı? diye tepki gösterecek :)

hocam backlnk için bence güzel bir yarışma bu ileriye yönelik sitenin reytingide artıyor. google amca artık daha hızlı indekslyor sitemi

seo yarışmaları backlink kasmam için bahane oluyor bana
bunun yanında ek olarak arama motoru optimasyonu hakkında deneme yanılma yöntemi dahil bir çok bilgiye sahip oluyorsun.

en son telemarketing yarışmasında google pandanın etkisini görmüş olduk , bir çok site ilk makaleyi giren site amaçlı 20 - 30 kelime yazarak google'da ilk sıralara girmeyi hedefliyorlardı fakat ; hata yaptılar !!! :)

urlkayit

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
seo yarışmaları backlink kasmam için bahane oluyor bana
bunun yanında ek olarak arama motoru optimasyonu hakkında deneme yanılma yöntemi dahil bir çok bilgiye sahip oluyorsun.

en son telemarketing yarışmasında google pandanın etkisini görmüş olduk , bir çok site ilk makaleyi giren site amaçlı 20 - 30 kelime yazarak google'da ilk sıralara girmeyi hedefliyorlardı fakat ; hata yaptılar !!! :)

hocam bu google panda tam olarak nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5