İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet Ankara İftarı

X

Xman

Misafir
Tarih: 21 Ağustos 2010 Cumartesi
Yer: Emek 4. cadde Öz urfalı kebapçısı
Saat: 19:00

Kesin Katılanlar:

1) Xman
2) Trgy
3) Katılsana
4) Loi
5) Mehmet-Ali
6) StyLe06

T

trgy

Misafir
Bu hafta değil de haftaya 3-5 kişiden fazla olmayacaksak ben gelirim Denizli'den.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bende gelebilirim ama net tarihi belirleyin. Ona göre işlerimi ayarlayayım.

X

Xman

Misafir
21 Ağustos Cumartesi diyelim o zaman, bildiğim çok güzel bir urfalı kebapçı var oradan yer ayarlayabilirim ancak fiyatları biraz tuzlu gelebilir bir kişi 25-30 lira arası full yiyip içebilir. Çok leziz ve keyifli bir mekandır. Katılacak arkadaşlar kesin isim bildirirlerse ona göre rezervasyon yaptıralım.

BuRaKm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
21 Ağustos Cumartesi diyelim o zaman, bildiğim çok güzel bir urfalı kebapçı var oradan yer ayarlayabilirim ancak fiyatları biraz tuzlu gelebilir bir kişi 25-30 lira arası full yiyip içebilir. Çok leziz ve keyifli bir mekandır. Katılacak arkadaşlar kesin isim bildirirlerse ona göre rezervasyon yaptıralım.

Geçenki yermi abi

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20

Neresi bu dediğin yer ?

T

trgy

Misafir
biz ona para var huzur var diyoruz sen öylemi anladın ...

Para yok huzur da yok. Ankara'ya gitmek ve gelmek bana 150 TL'ye mal oluyor, tatil yerine dostlarımla tanıdıklarımla veya tanışacaklarımla beraber olmayı tercih ediyorum. Gerçi tatilimi de yaptım ama neyse. :p

Ekle abi aksilik çıkmazsa ordayım. (yüzde 90) ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5