İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

isyan etmemek elde degil

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşalar anlam veremdim cekim gelemdi be sanırım boşuna bekliyorum yani bişiler yanlış yada onlarda sorun var ya bakiyemdeki paralar limiti aştıgı halde halen anlamadım gitti adamalr mail attım ama ne olacak bilmiyorum

http://www.sanalkeyif.com/ads.gif bu adresten ödeme geçmişine bakabilrisiniz. yani ben analamdım gitti 100$ gecmess öbür aya devir olur diyor öbür aya devirde bu ayki para 140$ oluyor ama gene gelmedi para analayan varmı yada bu konuda fikri olan yardım edecekj varmı

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kasım 1,94
aralık 37,20
ocak 99,87
şubat 293,86

normalde sana şubat 20-30 arası ödeme gönderilmiş olmalıydı (kasım, aralık, ocak ay toplamı 138 $ civarı) bu yapılmamış
sanırım yeni adres doğrulaması ile ilgili pin vs diye bir şey dioyrlardı onu yapmadığından
bir sorun olmuş.
mail adresini iyice bir kontrol et.
doğrulama olduktan sonra mart ayının 20-30 arasında çekin yazılır ve postalanır önceki aylarla birlikte

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu çek olayının en sakıncalı yönü bir taahütün olmaması.Yani çek postada veya apartmanda ki posta kutusunda kaybolabiliyor.Benim bi çekim yerdeydi.Apartman kapısı kilitli olduğunda kapı altından atıyorlar, uyuz oluyorum :mad:

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yani ben adresimi degiştirmiştim eski iş yerimdei kendi evimi yazdım peki bu işlemde bana mailmi gelemsi gerekiyordu dogrulama ?*

yolte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
24 şubatta onaylanan çekip az önce geldi arkadaşlar... Demekki 19-20 günde çek geliyor..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5