İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hostgator'dan %75 indirim geliyoor | Kara Cuma | 26 Kasım'da

whoeveryouare

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Hostgator'u uzun uzun anlatmaya gerek duymuyorum. Zaten bilen biliyordur kalitesini, arkadaşlar neden kaçırdım diye üzülmemesi için şimdiden konu açayım dedim. Aslında bir forumda gördüm ordan örnek olarak burdada olsun dedim.

Kara cuma Hristiyan kültüründe özellikle ABD'de daha yaygın Şükran gününden sonraki ve chirsmas öncesinde ki alışveriş çılgınlığı günüdür.Herşey de inanılmaz indirimler olur ve insanlar delirmiş gibi alışveriş yapar.

Konuya gelince hostgator da bu CUMA indirim yapmaya hazırlanıyor 2 -3 yıldan beridir yaptığı gibi. Aklınızda olsun bbu konuyu takip edin CUMA günü kupon yayınlandığı anda. Bu başlık tan duyuracağım. %75 indirimi kaçırmayın derim...

KOD yayınlandığında bu başlıkta duyurulacaktır....

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
yeni bir host aldığımızda mı geçerli olacak? konuyu biraz açsaydınız iyi olurdu.

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
indirim %75 değil %50 olacak. Yeni bir host değil yeni müşteriler için geçerli sadece. Mevcut müşteriler İndirimden yararlanmak için bir daha hesap alırsa iki hesabıda kapatılır.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
bize yaramaz o halde ama hostgator iyidir.host almak isteyenler düşünmeden alsınlar ben kefilim :D

whoeveryouare

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Şimdi öğrendiklerimi size aktarmaya çalışacağım.

Amerika da:

Cuma Saat 00.01 den 05:00 e kadar %50 indirim
05:01 den 09:00 da %80 indirim
09:01 dan 23:59 a kadar %50 indirim şeklinde olacak

Türkiye'de:

Cuma Saat 08:01 den 13:00 ' a kadar %50 indirim
13:01 den 17:00 'a kadar %80 indirim
17:01 den 19.59 'a kadar %50 indirim

Bu indirimle:

Shared Hosting – $4.95/month >>>>> $0.99/month kadar düşecek

Reseller Hosting – $24.95/month >>>>> $4.99/month kadar düşecek

VPS Hosting – $19.95/month >>>>> $3.99 First Month kadar düşecek

Dedicated Servers – $174/month >>>>>> $34.80 First Month kadar düşecek

Yani kısaca hosting paketlerini 3 yıllık $35.64 gibi bir fiyata alabileceksiniz.

Küçük bir not daha yil basindan önce türkiyeye ait telefon numarasindan 7/24 turkce destek geliyor.....

KUPON elime ulaştığı anda 08:01 de bu konu altından yayınlayacağım. Bu indirim sadece sınırlı sayıda alımlar için geçerli bu sebeple hızlı olan alacak.. KONUYU takip edin derim.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
webmasterların işi yok 3 kuruş indirim yapacaklar diye kuyruğa girsin, alışveriş mağzasımı bu, görende beyaz eşyada %80 indirim var sanır :)
bu forumda bu indirimle ilgilenecek 3-5 kişi belki vardır diye tahmin ediyorum

alacak arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
hostgator hiç kullanmadım ama gördüğüm kadarıyla çok övülüyor, denemek için bir tane almak lazım.

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
yakışır biladerime yapsın canavar gibi indirimleri :bira:

buarada 7/24 tr destek gelecek olması harika olmuş. sefa boş geçmemiş, golünü atmış :p

whoeveryouare

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
:::::::İNDİRİM BAŞLADI!::::::::

Tek yapmanız gereken http://hostgatorturkey.com/hostgator.html sitesine girip hostunuzu almak. KUPON direkt siz alırken aktif hale geliyor....

Kısaca birşey yazmanıza gerek yok!...(muş)

Kupona ve indirimlerine bakmak isteyenler: http://hostgatorkupon.com/hostgator-black-firday-indirim-kuponu/
Hayırlı olsun

İlk defa host alacaklar için : http://hostgatorturkey.com/hostgator-uyelik-anlatimi-resimli/

bakabilirler...

NOT: İndirim SINIRLI sayıda , elinizi çabuk tutun derim!...

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
%80 diyor ama %50 indirimli fiyatları gösteriyor.

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
şu anda host ihtiyacım yok ama denemek için bir hesap açacaktım, %80 indirim zamanında birkaç kez denedim ama giremedim (nasıl bir host firmasıysa), ayrıca 10 dakikada nasıl biter, ciddiyet ve çalışma prensibi göremedim doğrusu, insanları çekmek için yapılan bir kandırmaca sanki.

SefaHG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
(nasıl bir host firmasıysa)
Dunya'nin en buyuk 2. hosting sirketi. 4 milyon+ domain host yapiyor.

ayrıca 10 dakikada nasıl biter, ciddiyet ve çalışma prensibi göremedim doğrusu, insanları çekmek için yapılan bir kandırmaca sanki.
Limitli sayida diye reklamlarda belirtilen %80 lik indirim icin ayrilan 1500 hesap 8 dakikada satin alindi ve kampanya bitti..

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Dunya'nin en buyuk 2. hosting sirketi. 4 milyon+ domain host yapiyor.

Limitli sayida diye reklamlarda belirtilen %80 lik indirim icin ayrilan 1500 hesap 8 dakikada satin alindi ve kampanya bitti..

üstad sağlık olsun gerçi de; dünyanın en büyük 2. hosting firmasının düzenlediği dünya çapında bir kampanyada sadece 1500 hesap çok az değil mi?

SefaHG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1500 buyuk bir rakam %80 indirim icin. Ortalama bir hosting sirketi 1500 musteriyi 9 ayla 12 ay arasinda bulurken bunu biz 8 dakikada verdik. %50 indirim 2 gun boyunca devam etti. Bu indirimler sadece affiliatelerin reklamlarindan gelen kisilere verildi yani musteriler $30 dolar odedi 3 yil icin ve biz karsiliginda her musteri icin affiliate e $50 dolar verdik, yani 3 yil sonra hesaplar yenilenmezse $20 dolar zarardayiz, eger yenilenirse bu isten kari ancak 4 bucuk sene sonra cikarmis oluyoruz. Bu nedenle %80 limitliydi sadece.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5