İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Her Türlü İşi Yaparız!

Cyberyunus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar öncellikle okulların yaz tatiline girmesi sebebiyle evde bilgisayar başında boşa vakit geçirmemek için bazı işler yaparak kendimi geliştirip küçük miktarda harçlık çıkarmak istiyorum.

Özelliklerim ;
  • Her türlü iş teklifine açığım ve aşağı doğru incelersiniz anlayacaksınız.
  • İşlerimi günlük,haftalık,aylık olarak alacağım.
  • Kesinlikle yazım kurallarına dikkat ederim.
  • Ev ortamında yapacağım işlerinizi.
  • Verilecek iş üzerinde pratik yollar arayarak iş zamanını en az sürede bitirme gayreti gösteririm.
  • İstediğiniz süre zamanında bitirilir.
Yapabileceğim işler ;
  • Firma rehberlerine firma ekleme,
  • Makale yazarlığı
  • Haber sitelerine haber ekleme,
  • İçerik,film, haber, makale özgünleştirme,
  • İstediğiniz her yere yorum yapma ( özgün olarak )
  • E-ticaret sitelerine ürün ekleme,
  • İlan sitelerinize ilan girişi,
  • Forumlara tanıtım yazısı olarak konu açılır,

Not :
Herhangi bir sizin iş teklifiniz var ise listede belirtmediğim eğer yapabileceğim seviye üzerinde ise değerlendiririm.

Ücretlendirme ;
Kesinlikle bana siz teklif verin diyerek gelmeyin,iş sizin işiniz ve eleman benim bu durumda sizin teklif yapılmanız gerekiyor.Teklifler yapıldıktan sonra az yada çok diye belirtilir.

İletişim ;
Mesaj atınız ve msn adresimi isteyiniz , eğer yoğunluk olursa buraya msn adresimi yazacağım.

Ödeme Seçenekleri ;
Paypal
-
YapıKredi ATM
-
YapıKredi EFT

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5