İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hamburg - Fulham

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Hamburg - Fulham

Bu maçı evinde çok iyi oynayan hamburg alır.
Bu maçı dışarıda çok kötü oynayan fulham yenilir.

Taylan

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Dün 3 maç oynadım 3 misli verdim. Tutmuş.
Hamburg a vericem ama Atl. madrid - liverpool maçına ne oynasam karar veremedim.

ZerDali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İki Uefa maçı da berabere bitecek gibi sanki.

mar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hamburg-fulham maçı beraberlik kokuyor :) gibi

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Niyeyse hep kötü takıma veresim geliyo. Bu seferde Fulham diyorum :D

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Hamburg 0-0 Fulham

UEFA Avrupa Ligi Yarı Final ilk maçında Alman temsilcisi Hamburg ile İngiliz temsilcisi Fulham karşı karşıya geldi.

HSH Nordbank Arena'da 46171, futbolseverin izlediği karşılaşmada gol sesi çıkmadı ve mücadele başladığı gibi 0-0 sona erdi.

Bu sezon UEFA Avrupa Ligi Finali'ne ev sahipliği yapacak olan Hamburg, İngiliz temsilcisi Fulham ile kendi sahasında berabere kalarak hem önemli bir avantajı kullanmadı hem de taraftarlarını hayal kırıklığına uğrattı. Fulham ise UEFA Avrupa Ligi'nde 12 maç sonra gol atmayı başaramadı.

İngiliz temsilcisinde sakatlığı bulunan Bobby Zamora karşılaşmaya ilk 11'de başladı. UEFA Avrupa Ligi'nde bu sezon 8 gol atan forvet oyuncusu 52 dakika saha kaldı.

Ev sahibi Hamburg'da ise sakatlığı bulunan golcü oyuncu Mladen Petric karşılaşmaya yedek kulübesinde başladı. UEFA Avrupa Ligi'nde Zamora gibi 8 gol atan Hırvat oyuncusu, 72. dakikada Paolo Guerrero'nun yerine oyuna dahil oldu.

BAİRD VE TROCHOWSKİ RÖVANŞTA OLMAYACAK

Fulham'da 55. dakikada sarı kart gören Chris Baird, Hamburg'da ise 91. dakikada sarı kart gören Piotr Trochowski cezalı duruma düştükleri için rövanş maçında forma giyemeyecekler.

Bu karşılaşmanın rövanşı 29 Nisan tarihinde Fulham'ın sahası olan Craven Cottage'de oynanacak.

Fulham, UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Finali'nde yine bir Alman temsilcisi olan Wolfsburg'u eleyerek yarı finale yükselmişti. Hamburg ise çeyrek finalde Belçika temsilcisi Standard Liege'yi elemeyi başarmıştı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5