İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gülmemek Elde Değil :)

D

devrimergin

Misafir
İnsanımız interneti ne kadar biliyorki birçoğu balıklama dalmıştır. :)

R

reklamsitesi.be

Misafir
internetten anlamayan mallar internete girdikçe bu dünyada tıklayan çok olur....

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Bu arada kirmizi link Goooooogle Reklamları na gidiyor!

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
aslında bu herif böyle bir ay idare etse uyandırmadanki mümkün değil...iyi kazanır valla...ben çevreme bakınca şöyle bi..yok yok kesin kazanır...denyo dolu valla :D

D

devrimergin

Misafir
Adsenseden banlanmasa bile kazandığını alamayacak artı sitesi banlanacak dünyadan haberi yok :)

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
devrimergin' Alıntı:
Alın başka bir kendini bilmez daha googleda mp3 diye aratın sağ bölümde çıkan 2 sponsordan alttakini tıklayın durun ben sizin yerinize tıkladım aşağıdaki link geliyor yaa insanlar google'ı aptalmı sanıyor :(
http://www.hayatforum.com/msn1/

Adwords ekibi verilen her reklamı, 1 hafta içinde kontrol ediyor. Eğer reklam metninde hata, reklamı yapılan sitede pop-up vs. varsa uyarı maili geliyor ve reklam veren hatayı düzeltene kadar reklam yayınlanmıyor.

Bir hafta içinde de bu arkadaşın sitesi kontrol edelicek ve son banlanacak, yazık. "Aklını" kullanmayı bilmiyor eğer varsa.

D

devrimergin

Misafir
Link forum bir sitesine ait bir insan forum sitesi açıyorsa bu işleri az buçuk bilmesi gerekir yani interneti bilen adam forum açar bile bile lades demiş büyük mallık yapmış :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5