İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Chrome 9 yayınlandı! - Download

techtakip

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
chrome9_baslik.png

İnternet devi Google, web tarayıcısı olan Chrome'un iki yeni versiyonunu yayınladı.

Google, Chrome web tarayıcısının 10.0.648.18 kodlu test amaçlı versiyonu ve 9.0.597.84 kodlu stabil versiyonu olan iki ayrı sürümünü yayınladı. Windows, macOS ve Linux'ta kullanılabilecek olan bu iki yeni versiyon'da eski versiyona ek olarak WebGL desteği ve Chrome Web Store özellikleri geldi. Bu yeni versiyonlar, Google'ın bir çok uygulaması ile tam uyumlu olarak çalışacak. Ayrıca yeni eklenen WebGL desteği sayesinde tarayıcı içerisindeki 3D grafik performansında iyi bir artış olacak. Diğer bir yeni eklenen özellik olan Chrome Web Store ise şu an için sadece Amerika'da aktif halde olacak ve içerisinde tarayıcı için eklentiler, oyunlar ve temalar yer alacak.
chrome_9.jpg

Bunların dışında bu iki versiyon, Chrome Instant özelliği sayesinde kullanıcılara sık kullanılan web sitelerine girişte kolaylık sağlamak amacıyla adres çubuğuna girilen tek bir harf sonrasında otomatik olarak siteye bağlanarak zamandan tasarruf sağlayacak.
indirmek için
kaynak: http://www.bilisimlive.com/google-chrome-9-yayinlandi-1560.html

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
idm yi içinde listeleme şeklinde kullanamıyorum, toolbar özelliğide hala yok, sık kullanılanlar berbat

kısacası benim için berş para etmez

marslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ders seçebilmemi sağlayan mükemmel tarayıcı, firefox ve i.e daha ana sf.yı açamazken chrome ile hiçbir problem olmadan o kadar yoğun sunuculara rahat rahat girebildim ya, bir daha da tarayıcı değiştirmem ;) hemen yüklüyorum bakalım nasıl olmuş

smartcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yaa ben chrome 2-3 önceki sürümünü
kullandım fakat
sistemimi 3-5 kez çökertti
hızlı çalışıyor
geribildirimde yaptım umarım dikkate alınmıştır
test eden olduysa özellikle teknik arkadaşlar
durum ne bildirsin
bea

onun haricinde chrome a laf yok

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Chrome çok basit geliyor bana bir türlü ısınamadım.
Safari ve mozilla'dan başka kullanmıyorum.
Download yaparken opera kullanıyorum sadece.

gok-te

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Chrome'un sadeliğini seviyorum. Yeni sürümlerde birşey katmasalar iyi olur

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5