İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain satin aldigim sirket kapanmis...

S

sakanet

Misafir
vthost.net`ten bir domain satin aldim, anladigim kadariyla sirket kapanmis, kendileriyle hic bir sekilde temas kuramiyorum. Dogal olarak web sitemde host edilmiyor artik.
Benim sorum, vthost`dan aldigim domain name`i baska bir hosting sirketinde nasil kullanabilirim?
Yardimci olacaklara simdiden cok tesekkurler.

Saygilar

C

CDSATISNET

Misafir
domainin admin maili senin mailinse yani domain kayıtlarında gözüken admistrator maili sende ise domaini istedigin gibi kullanabilirsin. bunun için domainini baska bir firmaya transfer etmen gerekecek...

H

Hosthaber.com

Misafir
Tavsiyem olsun, her zaman domainlerinizi belirli yerlerden alin, kendiniz alin, host sirketleri almasin sizin icin, domain ve host isini ayirmaniz gerekir, yoksa riske girersiniz ve domainlerinizi tamamen kaybedersiniz.

S

sakanet

Misafir
Neticede domain`i satin aldiginiz sirket kapanirsa o durumda pek yapacak bir sey yok gibi geliyor bana.
Ben Amerika`da ikamet ettigim icin tam olarak bilmiyorum, Turkiye`de herhangi bir sirketle ilgili nasil bilgi alinir? Benim domain ve hosting aldigim sirketle son 3 aydir iletisim kuramiyorum, web siteleride online degil.
Tesekkurler

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
vthosttan aldığın domain büyük ihtimalle dotster.com dan alımıştır. kullanıcı isimini ve şifreni biliyorsan problem yok istediğini yapabilirsin. ama kullanıcı adını bilmiyorsan gecmis olsunki.
oyuncu
http://turkliste.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5