İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Domain Kayıt Yardım...

N

noob

Misafir
arkadaslar hepinize selam,
ben gecenlerde bir turk firmasindan domain kayit ettirdim, ancak yazılanlara gore bazı firmalar bu domainleri devretme/satma gibi girisimlerde bulunuyorlarmıs.. simdi benim kayit ettirdigim domain icin bana sifre kullanici adi vermediler sadece firmanin kendi yapmis oldugu ns degisikligi icin bi yer war okadar, domaine whois cektigimde OnlineNic.com dan register edilmis we butun bilgiler admin/tech/registrant wb. benim ismim ve email adresim geciyor buraya kadar hersey tamam, ama benim elimde ne sifre war nede kullanici adi yani domain uzerinde en ufak degisiklik yapmam icin satin aldigim firmaya soylemem lazım sanırım? yani su anlamamı geliyor domain onların elinde?, peki ben bunları kendim yapmak istiyorum vede bu calınma olaylarından baya uyuz oldum simdi neler yapabilirim bana ne tavsiye edersiniz arkadaslar? yardımlarınızı bekliyorum simdiden tesekkurler Saygılar.

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adamlara mail at ve şifreni iste girmiş olman lazım üye olurken siteye. Allah allah mail attığın anda hallolur bence sorun mail isim falan seninkiyse sorun olmaz bence.

N

nsbil

Misafir
.

eger supheliyseniz en dogru secim iyi bir firmaya domaini transver etmek. www.turkticaret.net uygun suan icin. yinede sizin seciminiz baska firmada olabilir ama ilk once arastirin. admin mailinde sizin mail adresiniz yaziyor ise transver islemini baslatabilirsiniz. tesekkurler

SAYGILARIMLA

N

noob

Misafir
ya aslinda sitesini inceledim onlinenic in guzel ucretsiz hizmetleri var, ama ben hic birinden faydalanamıyorum.. :( peki ben onlinenic e mail atsam bana kullanici adi ve sifre gonderirlermi domainim icin? yoksa baska seylerdemi gerekli

N

nsbil

Misafir
istedigin kadar mail at. o firma onlinenic den domain reseller almistir. transver harici domaini eline alamazsin o adamlarda kalir eline alamassin derken bence eger guvenilir bir firma degilse suan kayit ettirdigin firma gec olmadan transver et. ama guvenilirse sorun yok zaten degisiklikler icin mail atarsin olur biter. oburturlu herhangi bir secenegin yok gibime geliyor.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkticaret.neti kullanmamanı tavsiye ediyorum kendim bugüne kdr hiç kullanmadım ama sadece bu forumlardan okuduklarım la bile 2 cilt sabıka dosyaları oldu....

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Türkticaret ! Kaç! Kaç! Kaç! Kaç!

N

noob

Misafir
abi ozaman domain reseller aldılarsa, bende onlinenic a mail atıp hic bir hizmetinizden faydalanamıyorum, sizin kontrolunuzde olmasını istiyorum desem ucret isterlermi? kredi kartıda lazım.. of ya

N

noob

Misafir
boylede boylede isin sonu transfere cıkıyor arkadaslar olay anlasıldı hepinize tesekkurler yardımlarınız icin..

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer isterseniz, domaini bizim kendi onlinenic reseller hesabımıza aktaralım, size de kullanıcı adı ve şifrenizi verelim. Ama domainin transfer olması için, 1 yıllık ücret alınıyor ve domaininiz 1 yıl uzatılıyor.

EuphrateS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ,

Arkadasim bana ulas lutfen zamaninda bende ayni zorluklari yasamistim. Eger sartlar uygunsa domainin kullanici adi ve sifresini alabilirsin. Kesinlikle yasa disi bir sey degil yanlis anlasilmasin.

Saygilarimla.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5