İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

DeneyimNet VPS Paketleri

cculha

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ana Makina Özellikleri:

İşlemci: Intel(R) Xeon(R) CPU 5110 @ 1.6GHz 1.6GHz (Çift Çekirdek Xeon)
Ram: 8192 MB
HDD: 160GB x 2 SAS
Lokasyon: TR - Adana - MayaNet DataCenter
Bağlantı: 130Mbit
Test IP: 89.252.145.20
İşletim Sistemi: Windows 2008 Enterprise 64 Bit
Sanallaştırma Programı: Hyper-V (Performansı çok güzel. Başlığı VPS olarak açtım fakat gerek işlemci kısıtlaması gerekse atanan RAM in tamamının ana RAM den silinmesiyle tam anlamıyla bir VDS yaratıyor.)

VPS Paket 1:

Disk Boyutu: 20 GB
Ram: 512 MB (Burstable değil sabit size ait)
Trafik: 300 GB
IP Adresi: 1 (Artırılabilir)
Hız Limiti: Anlık 30Mbit Kullanma İmkanı
İşletim Sistemi: Önerilen Centos 5.1 Enterprise x64

Aylık 50 YTL

İstendiği takdirde Cpanel Ücreti aylık 20 YTL’dir. Toplam 70 YTL
Stok Sayısı: 3

VPS Paket 2:

Disk Boyutu : 40 GB
Ram: 1024 MB (Burstable değil sabit size ait)
Trafik: 450 GB
IP Adresi: 1 (Artırılabilir)
Hız Limiti: Anlık 30Mbit Kullanma İmkanı
İşletim Sistemi: Önerilen Centos 5.1 Enterprise x64

Aylık 100YTL

İstendiği takdirde Cpanel Ücreti aylık 20 YTL’dir. Toplam 120 YTL
Stok Sayısı: 2

Tüm VPS paketlerimizde SSH Erişimi ve Teknik destek mevcuttur. IRC kurulumu ve Radyo Kurulumu Serbesttir. Kanunen suç sayılan her türlü içerik yasaktır. absürt içerik yasaktır. Her türlü saldırı, zarar teşkil edecek hareketin sorumluluğu kullanıcıya aittir ve yasaktır. Bu tür durumlarda DeneyimNet hesapları kapatma veya dondurma hakkını saklı tutar. Gerekli durumlarla ilgili ayrıntılı sözleşme sitemizde mevcuttur.

Her türlü müdahale ve destek tarafımdan verilmektedir. Ticket sistemi çok yakında sitemize eklenecektir. Artık Sürekli datacenter’da bulunduğumdan tüm istekleriniz en kısa sürede çözülecektir. Datacenter çalışanı oldum.

İletişim için [email protected] msn adresimi kullanarak veya [email protected] adresine mail atarak irtibata geçebilirsiniz.

Çok yakında Dedicated Server Satış ve Kiralamaları, Co-Location hizmetleri ile ilgili gerekli başlıkları da gerekli bölümlere açacağım. Ayrıca Bu makina üzerindeki stoklarımız tükendikten sonra VPS satışımız bitecek sanmayın, elimin altındaki makinalarımız ile satışlarımız devam edecektir.

MadLuck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Test IP: 89.252.145.20

31 ms ping tr sunucu için bence yüksek hocam neden böyle acaba

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5