İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Banka Şubeleri Hangileri?

I

infinity

Misafir
bu foruma az önce üye oldum ve gerçekten güzel bilgiler mevcut. Ben yakaşık 1 yıldır adsense ye üyeyim ve bazı nedenlerden dolayı bana gelen çekleri tahsil etme şansım olmadı. Forumu genel olarak okudum. Çek tahsil edilirken citibank ümraniyeye kargo ile gönderme olayını okudum ve biraz bilgi alayım dedim ama telefonları arıyorum ve kesinlikle cevap vermiyor. Ben istanbul anadolu yakasında oturuyorum ve bir çok bankaya gitmeme rağmen 50-60 ytl ücret istediler ve en az 20 gün sonra parayı alabileceğimi söylediler. Ve şubelerinde hesap açmam gerekiyormuş başka banka şubesine parayı aktaramıyorlarmış. Böyle saçmasapan bir çok şey oldu en sonunda lanet ettim uzun zamandır bu konuyla ilgilenemedim vaktimde olmadı zaten. Şimdi sizde istediğim ben hangi banka şubesine gitmeliyim. Bazı Akbank iyi demişler ama bana öyle gelmedi. Mesela Akbank diyen istanbulda'ysanız hangi şubesinden bahsediyorsunuz yada bir isim verebilir misiniz? Lütfen yardımcı olun. Teşekkürler....

H

HyperMan

Misafir
infinity' Alıntı:
bu foruma az önce üye oldum ve gerçekten güzel bilgiler mevcut. Ben yakaşık 1 yıldır adsense ye üyeyim ve bazı nedenlerden dolayı bana gelen çekleri tahsil etme şansım olmadı. Forumu genel olarak okudum. Çek tahsil edilirken citibank ümraniyeye kargo ile gönderme olayını okudum ve biraz bilgi alayım dedim ama telefonları arıyorum ve kesinlikle cevap vermiyor. Ben istanbul anadolu yakasında oturuyorum ve bir çok bankaya gitmeme rağmen 50-60 ytl ücret istediler ve en az 20 gün sonra parayı alabileceğimi söylediler. Ve şubelerinde hesap açmam gerekiyormuş başka banka şubesine parayı aktaramıyorlarmış. Böyle saçmasapan bir çok şey oldu en sonunda lanet ettim uzun zamandır bu konuyla ilgilenemedim vaktimde olmadı zaten. Şimdi sizde istediğim ben hangi banka şubesine gitmeliyim. Bazı Akbank iyi demişler ama bana öyle gelmedi. Mesela Akbank diyen istanbulda'ysanız hangi şubesinden bahsediyorsunuz yada bir isim verebilir misiniz? Lütfen yardımcı olun. Teşekkürler....

İş Bankası'na git, ben bu çeki iştira yaptırmak istiyorum de...20 YTL alırlar, paran yarım saatte hesabına geçer...En iyi yöntem budur...

I

infinity

Misafir
iştira ne anlama geliyor? dolar yada ytl her ikisindede bu yöntem olur mu?

H

HyperMan

Misafir
İştira, çek bedelinin, kredi olarak, peşinen verilmesi anlamına geliyor, bütün bankalar bu işlemi gerçekleştirebilir, ytl, usd farketmez, yeter ki bu işlemden haberi olan birileri olsun bankada...

bleem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ytl, usd olayında bugün nihayet sevimli ve samimi bir citibank müdürü buldum konustum: ytl çekleri normal bank'lar bile iştirasız deil direkt ödeme verebilirlermiş. birinin takası USA da digerinin TR'de oluyordur heralde dedi.
heralde dedi cunku kargoyla tahsilattan bahsettim bu konu hakkında öyle dedi. neyse hatta citibank'ın abuk kurallarından bahsettim onlada konustum. istersem bi dahaki ay 1000 1500 ytl bişi yatırcam hesaplarına beni işlem yapıyor musteri gösterecekler ve o abuk kurallları aşabilicem. işbankasındada iştiraya olumsuz bakarlarsa yatırım hesaplarında paranızı kullanma teklif edin. biraz iyi rakamlarsa hallediyorlar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5