İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords professional Sınavı

srsrx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar elinde Adwords professional sınav kuponu olan veya yurtdısından temin edebiliceğim bir site varmı.

Google adwords reklamcılıgın temelleri sınavına ğirdim geçenlerde hakikaten cok zormus.Okadar bilğiye sahip olmama ragmen başarısız oldum.%80 başarı oranı sagladım ama malesef %85 başarı istiyor.Soruların çogu çok kolay ama bazı sorular varki adamın beyni duruyor.Genelde Reklamcılıgın temelleri konusundan soru gelmesi gerekirken ileri düzeylerdede sorular bulunuyor.Görüntülü reklamlardan anahtar kelimeler.Kalite puanı hesaplamaları,Anahtar kelime eşleşme türleri,Reklam hedefleme ,YG.TB,BGBM,Erişim düzeyleri ve daha birçok konu hakkında sorular çıkıyor.Tekrar ğiricem ama sınav kuponu bulamıyorum .
Artı sınavlara giren ve bu konuda tavsiyleri olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5