İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ACİL YARDIM LÜTFEN

H

hole

Misafir
selamlar arkadaşlar ben phpnuke 6.0 ile site tasarladım ondan sonra hostinjgim PHP destekliyor aynı server içinde başka php kullanan kullanıcılar var yani ftpvoyager programı ile HTML dizininde ne varsa kendi hostingime kopyaladım ondan sonra kopyalama işlemi 2 saat içinde bitti www.derinsohbet.net/index.php yaptığım zaman karşıma bembeyaz bir ekran çıkıyor alttada bitti !. komutu oluyor site açılmıyor ??? sorun sizce neden siteyi gönderirken apache.exe yada mysql yi açıkmı tutmam gerekiyordu phptriad ile kurdum bilgisayara serveri sitemi kurdum bitti ondan sonra cd-writer ile nuke klasörünün tamamını cdye kopyaladım internet cafede gönderdim acaba kendi bilgisayarımdan göndermedim diyemi oldu ??? yoksa hani ilk kurulumda config.php ayarlamalarını localhosta göre yapıyoruz ya ondan sonra onları kendi siteme göre değiştirmemmi gerekiyordu gerçi sitem sağlam gene evde yedeği var göndermek sorun değil yeterki çalışşsın ama sorun nerde ????

teşekkür ederim...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5