İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

tavsiye spor yazarı

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar uzun yıllardır idda oynarım çok ufak rakamlarla. ama bu sürede heralde 2000 ytl oynamışımdır. ama elime geçen taş çatlasa 250 ytl :) Maksat eğlence derken bi baktım bilyonerden üff yıllarca oyanmışım. eğlendik mi evet :) ama artık kazanayım yahu demi.

sizin takip ettiğiniz, dediği tutan internet siteleri, spor yazarları falan var mı ? Ciddi ciddi önden takip edip bir süre izlemek istiyorum. tavsiyelerinizi bekliyorum.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Eskiden mackolik.com da yorumlarda ilginç tüyolar gelirdi.
O tiyolardan tutturduklarım çok olmuştu. Ancak kullanıcı sayısı arttırkça saçma yorumlardan geçilmez oldu.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Ben varım :D

Şaka.

Ama önerim şu; her gün o maç listesine bakıp kafayı kurcalamaktansa belirli bir lige yönelin ve ordaki maçları takip edin. Neyin ne olduğunu bilerek oynamak çok iyi.

Mesela ben Almanya Ligi'ni bu sene takip ettim ve hakikaten çok para kazandım.

Böyle fazla bilinmeyen ligleri takip edebilirsiniz.

İzlanda, İrlanda, Brezilya ligleri mesela.

Yoksa sürekli bir siteye veya birilerine bağlı kalarak bu iş yürümez.

Benim tavsiyem Çağdaş Sevinç'in Brezilya Ligi yorumlarına bakın. Yorumladıklarının yüzde 95'i tutar.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Eskisi gibi çok fazla oynamam. Oynadımmıda hiç bi şekilde ne ligdeki durumuna ne diğer maçlarındaki performanslarına hiçbir şeye bakmam. Kafama estiği gibi oynarım genelde. Yorumları felanda okumam.

Genelde tutturmuşumdur ama. Kafana estiği gibi oyna. Sana tavsiyem çokta oynama bu mereti bağımlılık yapıyo resmen para hırsı. Bir maç bilemiyosun " ulan haftaya kesin tutturcam " ayağına her hafta boyle devam ediyor :D

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Ben bir de www.yasakparaanaliz.com 'a takılıyorum.

Türkiye'nin en iyi yasakpara sitesi.

Bu slogan falan değil, hakikaten takip edince farkı görüyorsunuz.

Fanatik gazetesinden Çağdaş Sevinç, Barbaros Yıldızlı, Cihat Kara, Volkan Aydın falan da burda yazıyor. Güzel ve sakin bir yer.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5