İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SEDO Türkiye'ye KAPANDI mı ?

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu sabah nete girdiğimde direk domain parking bölümüne girdim fakat bir de ne göreyim kazanç : 0...
domainlere bir girdim BLOCKED yazıyor.

türkçe domainlere girdim blocked yazıyor.

örnek www.showtv.com

büyük düşüncelere sahip olduğum SEDO parking hayallerim suya düştü sanırım. çok taze bir olay daha tam ne olduğunu anlayamadım olayın.

bilgisi olan varsa lütfen açıklasın.

gerçekten üzüldüm...

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla sen böyle deyince hemen hesabıma baktım. hiç bir sorun yok her şey yerli yerinde duruyor. galiba sorun senin hesabında... bi mail felan at istersen...

H

Heryerdeyiz

Misafir
Sanmıyorum kapanmamış galiba benim iki tane deneme amaçlı domain var normal yani...

Bu domainde bloke olduysa :) kafayı yerdim benim olsaydı
Sedo's High Traffic List:
2. (2.) showtv.com 6560

E

erotika

Misafir
Hileli yöntemler tespit edildiğinde yapılıyor zannedersem hesap sıfırlkanması.. Ayrıca 81 ile baslayan bazı ipler bloklu olabiliyor sedo parkingdekilere.. ;)

E

erotika

Misafir
Ancak, bende de bir sorun var... Sitelerimin tamamı açık olmasına rağmen ve bu civarlar 5/6 euro beklememe rağmen bugünkü kazancım sıfır gözüküyor..

Hiçbir bir bilgi yok ancak bugünlük kazanç hiç yok.. Acayip birşeyler olabilir.

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saat 14:30 tekrar girdim hiç bir problem yok. dünkü para öğlene doğru istatistiklere geçmiş. ama sabah 0 oalrak gözüküyordu. sanırım kontrol edilerek geçiyor artık.
blocked olayı da yok. sabah girdiğimde Türk domainlerde blocked yazısı vardı. benim bağlantımdan da olabilir.

sabah girdiğimde eg-zotikanın dediği gibi 10€ beklerken 0 olduğunu görünce ve hile olayları da çok konuşulmaya başlandığı için bir an SEDO'nun bizi kapı dışarı ettiğini sandım.

neyseki şimdilik herşey yine normale döndü gibi gözüküyor.

umarım böyle devam eder.

E

erotika

Misafir
evet, ama senin dediğinden alicana olduğu gibi genel sıfırlanma oldugunu zannettik :D Neyse sorun düzeldi ama benim bu saatte 10/15 arası olması lazımdı suan 5 gözüküyor.. ::) Neyse bigünlük kayıp olsun ama atılma olmasın :D Allah korusun, zaten sorun olacak bir şey de yok Türkiye de sedo domain parking kullananlar açısından ve kendi açımdan. (birkaç hileli yöntem kullananlar hariç.. )

B

Bedavalar-Net

Misafir
Hile yapanlardan 27 kisi sedo dan banlandir,account + domainler.Yakinda türk iplerine ban gelirse hic sasirmayin.Hile yapan varsada yapmasin bence.Bu cumartesi arkadaslar sedo da fotograf cektiricem görün bakalim elemanlar neye benziyor eheh.Forumda yayinlarim,pazar günü filan.

H

Heryerdeyiz

Misafir
nasıl fotoğraf çektircen
nerdesin sen şu an :D
Sedo amcaya selam söyle yakınındaysan :p

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
:) Kendisi almanya'da. Sedo'da almanya'da..
Hile konusunda yazıcaktım ama bosverin. Zaten bundan sonra sedo ile ilgili birsey yazmamaya karar verdim.

H

Heryerdeyiz

Misafir
Niye Arkadas ben şahsen seninle tanıdım sedoyu ve ilerde sedoyla ilgili projelerimde var :) boşver sen onu bunu gözü olanın gözü çıksın :D de gitsin...
Sen aynen takıl :)

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Insanoglu nankördür derler ya. Dogru söylemisler. Ben kafama göre takılıyorum. Paylasacagim seyleride Msn'de paylasiyorum zaten. Burada sedo ile ilgili birsey yazmayacagim artik. Bunun disinda zamanim olsa sedo ile ilgili mesajlarimida bulup editleyecegim.

E

erotika

Misafir
Arkadas, iyi güzel ve bence en iyisi de öyle. :) Cunku yanlıs bir şey görünce duyarlı herkes karşı çıkar.

Sende her şeyini kendinde saklı tut. Yanlışını da doğrunu da (benim gibi :) )

Sadece ödeme kısmında mesajlar yaz hatta, orada sadece yardımcı ol insanlara :)
gerci o da çözüldü sayılır artık. Neyse hayırlısı.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Ya gercekten nasil kazandigimi soranlar , nasıl üye olacaklarını soranlar, nasıl keyword ekleyeceklerini soranlar simdi beni sorgulamaya cekmeye calisiyorlar.
Paylasacagim insanlar bellidir. Sedo konusunda bir cok seyi astigimi dusunuyorum. Bilmediklerimide bir kac arkadas msn'de gorusup tartisiyoruz. Nasıl olacagı konusunda fikir yurutuyoruz.
Artık cok iyi biliyorumki iyi seyleri paylastikca bana negatif olarak geri dönüyor. O Zaman neden paylasayimki.?
Ben sedo hakkında burada pek birsey sormadım zaten. Hatta belkide hic sorum olmamıstır.
Elmasgunes saolsun yardımcı oldu. Halende oluyor. Elmasgunes ve bir kac kisi disindada kimseyle birsey paylasmak istemiyorum.
Sadece ödeme konusunda paylasirim. Onuda dedigin gibi herkes asti sayilir.
Ama ben yinede gelecek olan parayi 1 ay yada 15 gün bekleyemeyecegim icin şahsen Paypal'a istiyorum. Ve %10 komisyonla YTL'e ceviriyorum.
Bu konudada bana yardimci olan Darxis'e ayrica tesekkurler.
Saygilar.

E

erotika

Misafir
:) hayırlısı olsun ödeme almanda. Ben bu ay banka ayarlarını dogru yapıp, bankaya alacagım.
15gün bir hafta farketmez ya neyse.

:) herşeyin hayırlısı, bayramdan önce dileğim bu.. :D

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla benim de Sedo gelirleri %75 düştü :p

Hayırlısı olsun ne diyelim :D

E

erotika

Misafir
Bugün için diyorsan zaten bugün az, sedo da bir sorun kaynaklandı sanırım, düzeldiği için sorma gereği duymadım.

Genel olarak diyorsan, hit saglayabilirsin, ama ihtiyacın olmaz sanırım, host işinde iyi olduğunu biliyorum :)

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok bugünkü düşüş düne göre :)

Dün saat 10:00'da bakmıştım en son. Saat 01:00'de baktığım hala aynıydı kazanç. Bugün öğlende baktığımda dünkü gelir güncellenmişti. Karışmış herşey.

Günlük kazanç zaten çok kötü. İnşallah yarın düzeltirler de bayram kutlarız :p

elmasgunes.net ile ilgili düşünce için teşekkürler.

E

erotika

Misafir
:) Teşekkürler, ama gerçek yani birçok kişiye hizmet verdiğinizi biliyorum ve gerçekten çok iyi idare ediyorsunuz. Şuan 2 adet serverim var ve 50'ye yakın bana ait site var içinde. Ve birkaç kişiye de verdiğim ücretsiz hostlar vs var. ben host işi yapamam onu biliyorum, çünkü teknik destek açısıdnan yetersiz kalacağımı düşünüyorum.

Türkiye'de adam gibi yapan yok bu yüzden, neyse tebrikler, başarınızın devamını dilerim.

Sedo bugün geçmediği paraları bayramda geçer artık :)..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5