İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Kupon lazım : (

LineTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
selam arkadaşlar.
Bugün için banko, sürpriz vs. kuponlarınız varmı ? Her kupona iyi misi basmak istiyorum... Yardımlarınızı bekliyorum...

Arkadaşlar legalparayı netten hangi siteden oynuyayım ? Sağlam ve güvenilir olarak hangisini önerirsiniz ?
Vede ödemeleri nasıl oluyor ? Ödemeleri derken;
- Siteye kayıt olduktan sonra bakiyeye para yatırmak için nasıl?paysfercard felan var diyorlar.
-Kupon tuttuktan sonra kazanılan miktarı hemen isteyebiliyormuyuz? banka hesabınamı ödeme yapıyorlar? kaç gün içinde geliyor..

herkeze teşekkürler....

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
132 = 2 = 2,60
134 = 1 = 1,45
323 = 0 = 4,30
341 = 1 = 1,70

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
İnternet sitesi istiyosan ben nesine.com u kullanıyorum ve sanada öneririm. Onların banka hesabına para gönderiyosun, parayı gönderirken açıklama kısmına kullanıcı kodunu yazman yeterli. O parayı senin nesine hesabına koyuyolar. Kuponu tutturursan parayı nesine.com hesabında görüyosun. Sonra para çekme menüsünden paranın hepsini veya bir kısmını çekebiliyosun. En az 5 tl çekebiliyosun. Ben geçenlerde 32 tl tutturdum ve çektim. 2-3 saat sonra param gelmişti.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5