İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

istediğiniz domain yahoodan banlatılır

aroma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
henüz yahooda kayıt almayan bir domain biliyorsanız ve içeriğini Türkiyeye aykırı buluyorsanız site ismini bana söyleyin yahooda hiç yeralmadan engelleyeyim.site içeriğini buraya yazın uygun görürsem, site adresini pm atın.Yapacağım hizmet yahoo arama motorunda sitenin gözükmemesi ve trafficz ,parked gibi parking sitelerinde domainin yer alamaması.

aroma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ücret talep etmiyorum, ülkemize milletimize olumusuz yayın yapan siteler var onlar mahkeme kararıyla engelleniyor benimde böyle bir yardımım dokunabilir

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Google açık kapı bırakırmı
Yahoo dan nasıl banlatıldığınıda merak ettim

aroma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında atmak istediğim bir kaç site var fakat evvelden yahooya kayıt yaptırmışlar esas kayıt yaptıranıda banlama imkanım olsaydı çok daha iyi olacaktı.Yahoo aptalında aptalı Microsoftun verdiği serveti elinin tersiyle itiyor bir kıytırık site için

aroma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim yahoo da domain var bi sakatlığı olur mu :)

registrar olarak yahoodamı kayıtlı farketmez onuda banlarım eğer arama motorunda kaydı yoksa :) hatta alan adı sahibini yahoo nun kara listesine sokarım şüpheli olursun yahoo tarafından :)

ottomann

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok yani demek istediğim zamanında yahoo dan bir domain almıştım şu an kullanıyorum sizce orası kötü mü transfer ediyim başka firmaya..?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5