İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google chrome ilk yamasını çıkardı

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mozilla ve explorera göre kaydırma ve sekme gibi birçok şeyde çok hızlı, varsayılan tarayıcım yaptım ve mutluyum :D

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Gerçekten çok hafif ayrıca keyifli ama beni tedirgin eden şeyler var. Google artık alışkanlıklarımızı daha çok görebilir hale getiriyor kendisini bunun ilerleyen zamanlarda webmasterlar için risk olabileceğini düşünüyorum.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Gerçekten çok hafif ayrıca keyifli ama beni tedirgin eden şeyler var. Google artık alışkanlıklarımızı daha çok görebilir hale getiriyor kendisini bunun ilerleyen zamanlarda webmasterlar için risk olabileceğini düşünüyorum.

Loi kardeşim bırak hile yapanlar düşünsün onu belki temizlenecek internet haksızmıyım acaba ??

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Aynı şey benimde aklıma geldi, özellikle Adsense kullanıcılarını yakından takip edebilecekler. :)

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google Chrome ile piyasaya girdi fakat ne kadar etkin olabilir acaba merak ediyorum. Piyasada pay sahiplerinin oranlarını ne kadar alabilir?

Google kendi alanında gelişmeye devam ediyor fakat LOI'nin dediği gibi webmaster'lar adına biraz risk taşıyabilir.

Ve yakın zamanda kodlamalarda yenilikler gelecektir sanırsam.

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
daha bir çok şey için yamalar çıkartır google ve gerçekten hızı hoşuma gidiyor ama şu an için varsayılan yapmayı düşünmüyorum pek.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5