İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

domainsponsor.com

manyax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domainsponsor.com

hakkında bilgisi olan varmı ?

Dikkat ettim sedo.com da satılan domainleri alanlar buraya yönlendirmişler bi bildikleri vardır :cool:

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o domainleri alan zaten domainsponsor.com.
yüksek HİTLİ siteleri alıp llerindeki hazır reklamverenlerin reklamlarını koyarak kolay yoldan para kazanıyorlar. nası kolay yol ? yüksek trafikli siteleri satın alıyorlar. direk ziyeretçiye ulaşıyorlar.
bir diğer olay ise normal kullanıcılar siteleri satın alıp afffiliate ile domainsponsordan para kazanıyorlar.

M

MrManson

Misafir
Aforizmalar' Alıntı:
o domainleri alan zaten domainsponsor.com.
yüksek domainli siteleri alıp llerindeki hazır reklamverenlerin reklamlarını koyarak kolay yoldan para kazanıyorlar. nası kolay yol ? yüksek trafikli siteleri satın alıyorlar. direk ziyeretçiye ulaşıyorlar.
bir diğer olay ise normal kullanıcılar siteleri satın alıp afffiliate ile domainsponsordan para kazanıyorlar.

yüksek domainli siteleri alıp ..

ne demek pek anlayamadım :)

B

Bedavalar-Net

Misafir
Bende bu domainsporu inceliyordum,tam acacaktim gördüm bu konuyu iyi oldu.

Affiliate diye bir sey göremedim ben domainsponsorda.Bilginiz varsa birazdaha acarsaniz iyi olur.

saygilar

P

Parae

Misafir
domainsponsor ödeme yapmıyordu ki zaten .. yanlış mı hatırlıyorum ..

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onun tamamını türkçeye çevirip yazcam bi başlık altına ama işim var çok. bi ara kesin yapcam.
2000 tekil üzerindeki sitelerinizi satın alabiliriz diyorlar işte.
ülkeler arasında TR var.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kullanım olarak birşey söyleyemem ama yaptığı zaten kurallara aykırı sedo açısından.. domainsponsor kullanmadığım için bilemeyeceğim neler söylüyor ama sedo buna kesinlikle karşı.. adam updated kullanır gibi sedo kullanmış resmen :)

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
manyax' Alıntı:
www.best100mp3.com

burda hem sedo hem domainsponsor var ilginç bi kullanım şekli
bilgisi olan varmı bu konuda

tabii ki bilgisi olan var :)
o domain SEDO aracılığı ile satılmış ve onu alan domain şirketi de domainsponsor ile anlaşarak onun reklamlarını almış.
yani domaini satan arkadaş güzel para kazanmış.

iyi çalışmalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5