İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Agile Messenger

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
n95.gif

Agile Messenger cep telefonunuz için hazırlanmış basit ve sade arayüzlü, gelişmiş özelliklere sahip bir anlık mesajlaşma programı. MSN, AIM, Yahoo!, ICQ ve GoogleTalk gibi en popüler mesajlaşma programlarını cep telefonunuzda kullanmanıza olanak sağlayan bu küçük yazılım ile yoldayken bile arkadaşlarınızla sohbet etmeye devam edebileceksiniz.

Nokia marka cep telefonlarına sağladığı MSN Messenger desteği ile popülerleşen Agile Messenger (Cep Telefonları İçin Anlık Mesajlaşma Programı) ayrıca yeni Sony Ericsson modellerinde ve Windows Mobile işletim sistemi kullanan cep bilgisayarlarında çalışabiliyor.

Önemli! Program cep telefonunuzun veya cep bilgisayarınızın kullandığı işletim sisteminin çeşidine göre farklı platformlarda geliştirildiği için "Programı Yükle" butonuna bastığınızda yönlendirileceğiniz sayfada mobil aygınıtınızın modeline göre indirme işlemini gerçekleştirin.

Program Özellikleri:

Anlık ileti gönderme ve alma
Bas-Konuş desteği
Uluslararası karakterler için Unicode ve BIG5 desteği
Ayrılmış ekran ile mesajlaşma arayüzü
Her konuşma için ayırma tabları
İleti geçmişi kaydetme özelliği
Smiley desteği
Kişi listenizi otomatik olarak yükleme veya güncelleme özelliği
Bağlantı durumu bilgisi
Ekleme, silme yeniden, adlandırma
Kullanılan data miktarını ölçme
Kamera desteği ile resimli chat

Desteklenen Anlık Mesajlaşma Programları:

MSN®
AOL®
Yahoo!®
ICQ®
GoogleTalk®
XMPP

İndir-Tıkla

BlackFeel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tüm Nokia serilerinde geçerli oluyor mu bu. Ve kontür gidiyor mu?

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Teşekkürler , m.ebuddy.com 'da güzel.Facebook sohbette var

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
önümüzdeki günlerde yeni alacağım mobile'e wifi ile m.ebuddy.com düşünüyorum ama uygulama olarak bunuda kullanabilirm. eyv.

H

halilarici

Misafir
Hocam Feysbuk için size önerebileceğim bir program var.Feysbukdaki herseyi görebiliyorsunuz + feysbuk sohbet var. Fim Facebook

Benim Samsung Gtb-7300 Ominia Lite'da çok güzel çalışıyor.Market Palaceden indirmişdim.Tavsiye ederim.

Ekleme: Benim telde int. kendiliğinden açılıyordu öyle 50 tl gitti.Hemde boşa. telin int kapadım.Vifiden giriyorum artık.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
android markette çok güzel uygulamalar var ücretsiz olarak. Bende galaxy ace düşünüyorum bu telefon hakkında görüşü olan kullanan falan varmı.

H

halilarici

Misafir
android markette çok güzel uygulamalar var ücretsiz olarak. Bende galaxy ace düşünüyorum bu telefon hakkında görüşü olan kullanan falan varmı.

Hocam Profosyonellik İstiyorsanız Samsung Gtb-7300 Ominia Lite Öneririm.
Alıcağanız en son akıllı telefon Korbi'dir.
Dediğim gibi çok kullanışlı.1,600 Tlye Kıyıp Nokianın bir telefonu vardı.Hani Hayat Paylaşınca güzelde kullanılan telefon.Hdi my çıkışı var direk sizin sesi gönderiyor ortam sesini göndermiyor.Dediğim gibi benim telefonu öneririm.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Hocam Profosyonellik İstiyorsanız Samsung Gtb-7300 Ominia Lite Öneririm.
Alıcağanız en son akıllı telefon Korbi'dir.
Dediğim gibi çok kullanışlı.1,600 Tlye Kıyıp Nokianın bir telefonu vardı.Hani Hayat Paylaşınca güzelde kullanılan telefon.Hdi my çıkışı var direk sizin sesi gönderiyor ortam sesini göndermiyor.Dediğim gibi benim telefonu öneririm.

körbi mi. Hocam samsung galaxy serisi ne kadar enfes biliyor musunuz. Bir kullansanız göreceksiniz. Telefon 759 lira. Ama enfes cidden. O reklamda telefon değil turkcell in kalitesi ön planda.

H

halilarici

Misafir
:D Turkcell'le alaka yok hocam.O Telefon bende olucak telsimle bile öyle gider ses :)

la rambla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
agilenin yeni sürümlerinde eskilerinin üstüne gelişme var gerçekten.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5