İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Afternic.com Acil yardım

H

hostcu

Misafir
beyler afternic.com adlı şirket benden designturk.com u istiyo karşılıgındada 750$ veriyo sizce ne yapmalıyım bu arada ben siteye daha uye bile degilim sitenin yoneticisi bende iletişime geçti oyle pazarlık yapıyoz şu anda

S

SempatiX

Misafir
beNde bir ara o doMaiNi doLandırıyordum.. faLLa iLeride daHada pİriMm yaptırabiLiriMm diyorsaNn domaiNe ve paraya ihtiyacıNN yoKsa durSun eLinde ... yoKK iLgiLeneMem uGraşaMam bekLeyeMMe ihtiYacım var dersen saTt gitsin.. taBiki yiNede soNN karar seNin...

H

hostcu

Misafir
ben fazla ilgilenemem ondan elimden çıkarmak istiyom....
hazır elime fırsatta geçmişken ama kafama takılan bi kaç soru var oda bu site bana bi oyun oynamasın?

S

SempatiX

Misafir
öNce paraYı aL sonRa domaiNi veR.. böyLece oyuNN oLmaZz... yada ayNı şeHirde yad ayakıNsanıZz buLuşuPP bu iŞİ haLLediNn...

S

SempatiX

Misafir
afterNic.coMM sedo.coMM giBi bir yeRR deiL Mi ? o yüZden oradaNN görmüŞŞ oLan bir türKK firma oLabiLir dediMM.. afterNic i araCı oLaraKK düşüNdümm keNdileriNin taLip oLdukLarıNı düşünMediMm...

S

soundmaster

Misafir
afternic bildiğimiz afternic se çok büyük sitedir
önce parayı onlardan alman biraz zor
sanırım onlar kendi escrow sistemlerini kullanmanı isticek
en iyisi sen sedoya ekle ordan alsınlar ehe

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adamlara bak kendi leri teklif getiriyorlar birde bişi sanmışlar demekki domaini satta ellerinde patlasin bir :)

H

hostcu

Misafir
:)) şu anda onların escrowu kullanıyorum parayı bana paypal ile odeyeceklermiş.. once parayı yatırıyolar sonra ben onlara veriyorum domaini

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5