İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Adwords Kuponlarınızla Kazanın :p

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aklıma şimdi geldi. adwords kuponlarınızı 1 YTL gibi bir fiyatla alıyorsunuz. ve elinizde 63 YTL oluyor... 1 YTL nizi en azından 50 YTL yapma fırsatımız var gibi sanki...

Reklamı verirsiniz ve sadece size özel bir kelime belirlersiniz. Sitenizde o kelimeye özel bir sayfa eklersiniz ve o sayfaya o kelime ile alakalı bir metin atarsınız çıkan reklam sizinki olacak ve tıklama başına kelimeye verdiğiniz ücreti alacaksınız :p

Umarım işe yarar.

Kazanın diye yazdım repleyin ... ( hihihihii )

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yedirmek sana kalmış 1 tıklamaya 50 YTL yi birden verirsen Yemez.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gogle nasıl kar ediyor onu anlarsın
tıklama başına 1 ytl yap maksimum alacağın bence 0.03-0.05 civarı olacak
birde tıklamayı kendin yapmayacaksın atılma sonra ;)

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklamı adsense için özel hazırlanmış sayfalara vermek en mantıklısı gibi yabancıların adwords & adsenseden genel kazanma mantığı normaldede bu şekilde

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@dsgnr yöntem kesinlikle işe yaramaz.
çünkü senin tıklama başı maliyet belirleme gibi hakkın yok.
sadece verebileceğin CPC, yani maximum tıklama ücretini belirliyorsun.

eğer kendine özel bi kelime ile danışıklı adwords&adsense uygulayacak olursan alabileceğin ücretin en düşüğünü alırsın.
o da 0.01 USD

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
rotring' Alıntı:
reklamı adsense için özel hazırlanmış sayfalara vermek en mantıklısı gibi yabancıların adwords & adsenseden genel kazanma mantığı normaldede bu şekilde
evet görünür en iyi yöntem bu.

B

Baria

Misafir
eğer arkadaşın gibi olursa yer tabi neden yemesin?ben adwords kullanıcısıyım istedigim fiyatı koyarım. ve hatta reklamı kendi siteme yönelik yapabilirsem yaparım.

tabi reklam o sitede çıkarsa cunku ben sitede cıkan reklam gormedim.

Z

Zion

Misafir
Daha iyisini bile yapabilirsiniz. Mantık aynı mantık ama biraz daha düşünün :)

1 YTL'yi 50 yapmak değil marifet. Asıl marifet onu 100 yapmak...

webhasan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne diyorsunuz arkadaşlar şimdi herkes bir taraftan :) biri olur diyo biri olmaz diyo diğeride olur hemde iki katı diyor...

kolay gelsin ne deyim ...

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşlem çok basit, açaçağınız siteniz de ya da sayfanızda kaliteli içerik olması gerekli. Yoksa adsense yönelik site yapmak yasak bunu herkes biliyordur.

Adwords ile içeriğe yönelik (örneğin içeriğiniz kabı kolu) adwrords kapı kolu kelimesini kullanarak reklam vermeniz gerekli. Sadece kapı kolu yazmanızı sizin için avantaj olur.

Burada kendi siteme bile reklam veririm diyen a.rkadaşlar, Google'da en az sizin kadar uyanık a.rkadaşlar. Yemez bunları. Site hedefli reklmadan bahsediyorum.

Reklam metniniz içeriğinizi iyi yansıtmalı.
ÖRN:
Kapı Kolu Modelleri
Kapı kolları en ucuza nereden alınır?
Tüm modeller burada.
gibi.

Eğer şimdiye kadar Adwords kredilerini sadece hit için kullandıysanız gerçekten yazık etmişsiniz. A.rkadaşlar bu yöntem hakkında yazılmış ebooklar bile var. Alıp okuyabilirsiniz, ortalama 60 dolar civarında.

İsteyene ebook adresini gönderebilirm fakat biraz pahalı ve riskli. Fakat bedava adwords reklamı vereceğiniz için risk ortadan kalmış oluyor. Paralı adwords kullanıcıları için ise risk bir kelimeye reklam vermek örneğin 1YTL'ye ve gelen ziyaretçinin reklama tıkladığında 1 YTL'den fazla bırakacağını ummak. Adwords kullanımını, piyasasını ve kelimelerin değerlerini fazla bilmeyenler çok paralar kaybedebilir.

B

Baria

Misafir
peki bu kupon ların reklamı nerede çıkıyor ?

1- Adsense olan sitelerde
2- Google.com da aratınca yanda bulunan sponsor baglantılarında

hangisinde çıkıyor promosyon kodundaki reklamlar?

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seçenek olarak site reklamlarıda var panelde ama ben beceremedim.

U

umurcan

Misafir
ben bunu deniyeli 3 hafta filen oluyo neyse çok uğraştım siteye yönelik reklam verdim olmadı çünkü buı reklamlar adnsense de çıkmıyo Google.com da aratınca yanda bulunan sponsor baglantılarında çıkıyo o yüzden böyle bi taktik işe yaramıyo uğraşmayın olsa şimdi ben köşeyi dönmüştüm tatildeydim :D
burda bunu yazıyo olmazdım

caper in dediği e-book u merak ettim linkini yazabilirsen çok makbule geçer ab i

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5