İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

yahoo domain - acil yardım lütfen

M

maxxlist

Misafir
Arkadaşlar ben yahoo dan 2.99$ a bi domain alayım dedim.. forum doldurdum kart bilgilerimi fln verdim.. kaydımı da yaptırdım ama artık ne yapacagımı bilmiyorum.. adamlar bana ne bi domain name şifresi verdi nede baska bişey.. ilk defa yabancı bi yerden domain alıyorum lütfen beni aydınlatınız.. tşkler....

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba.

İlk olarak bilmiyorsan bir işe girme ama merak ve fiyat ucuzlugu insanı itiyor işte.. :)

neyse gelelim sadede.

Şifre vermez yahoo cünkü alırken kendi mail şifrenle girdin şifren o herşey 1 şifre altında toplanıyor yahoo da geocities muhabbeti hariç.

Zaten yapacagın tek işlem NS Tanımlaması yapmak. onuda domain ayarlarından falan filan yaparsın işte.. ben hiç yahoo panele girmedim ama sistem bu şekilde ilerler senden para istiyorlarsa oda hosting ücreti olabilir dikkat et ödeme yapma tıklamalarında bile dikkatli ol kredi kartın sistemde kayıtlı affetmez.

kolay gelsin.

M

maxxlist

Misafir
eywallah saolsın... incelemeye calısıyom.. saten hiçbiyere tıklamıyom.. bari giden 2.99$ olsun.. fazlası gitmesin..

harbi ucuz gördük diye atladık... :)

sepulchral' Alıntı:
Merhaba.

İlk olarak bilmiyorsan bir işe girme ama merak ve fiyat ucuzlugu insanı itiyor işte.. :)

neyse gelelim sadede.

Şifre vermez yahoo cünkü alırken kendi mail şifrenle girdin şifren o herşey 1 şifre altında toplanıyor yahoo da geocities muhabbeti hariç.

Zaten yapacagın tek işlem NS Tanımlaması yapmak. onuda domain ayarlarından falan filan yaparsın işte.. ben hiç yahoo panele girmedim ama sistem bu şekilde ilerler senden para istiyorlarsa oda hosting ücreti olabilir dikkat et ödeme yapma tıklamalarında bile dikkatli ol kredi kartın sistemde kayıtlı affetmez.

kolay gelsin.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
;) hehe.. atlanır walla cok ucuz adamlar dolandırıcılardan bile ucuza satıyorlar... :p

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
hehehe yahoo olunca kimse sallayamıyo dimi :D

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
mail şifrenle giriyosun, smallbussiness.yahoo.com//domains galiba tam adresi, sonra listeden domaini seçip locked'i unlocked yapıyosun. sonra nsleri değiştirebilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5