İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Vodafone 945 Uygulama yükleyememe

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Merhaba arkadaşlar,
Bir tanıdığıma ait android işletim sistemli telefonun "android market" den uygulama yükleyemediğine dair bir serzeniş duydum ve telefonunu alıp problemini gidermek istedim.

vodafone945_2.jpg

Vodafone 945 adlı bu telefonun piyasadaki yazılım versionlarında marketing uygulamasının yüklenmemiş olması ve yüklenemiyor olması sebebiyle yeni bir güncelleme paketi yayınlanmış 2.1 adlı bu paketin nasıl yükleneceğine dair sağda solda gerçekten saçma sapan bir sürü bilgi var.

Bende bu saçma bilgilerle başlayarak olumsuz sonuç aldım ve kendi tecrubelerimden yararlanmaya karar verip deneme yaptım.

Yapılması gereken güncelleme paketinin zipten çıkarlıp image klasörü şeklinde minSD karta yüklenmesi. Sağda solda bu zip veya rar dosyasın sd karta yüklenmesi şeklinde bildirilmiş, bunlar yalnış. Yapılması gereken güncelleme dosyalarının image klasoru icinde (tek bir klasör) SD karta yüklenmesi ve cihazın özel bir tuş kombinasyonu ile başlatılması.

En önemli husus cihazın full şarj edilmiş olması.
Varsa yedeklerinizin alınmış olması.

Konunun kaynağı: Vodafone 945 2.1 Marketing Güncellemesi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5