İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tık başına para veren siteler

B

By-e

Misafir
sedo update yada google gibi değilde istediğim banner adı altında yada text link ile bana verdikleri id= numarasıyla gelen ziyaretciye göre para veren siteleri yazarmısınız ? (ödeyen cinsinden)

W

www_sozluk_net

Misafir
:) niye oyle id li olunca hilemi yapcan yoksam :)

artik oyle site pek kalmadi. okadar hile yapiliyorki o tip referral kodlu sitelerde.

B

By-e

Misafir
bir hiledir dolaşıyor dillerde. Birde hile nasıl yapılıyor onu söyleyin arkadaşlar ben teknoloji özürlüyüm :)

Bilen varsa yazsın lütfen..

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hileeeee yooookkkkk yeter artık hileye başvurmayın. hile yapanlarda buraya mesaj yazmasın. böyle saçmalık olmaz adam hile nasıl yapılır diye birde soru soruyor rahatça. kardeşim adamlar hileye izin vermiyor. adı üstünde hileee.. hilesiz sitenin kendi potansiyeliyle kazanmaya çalışın.

B

By-e

Misafir
arkadaşlar konuyu saptırmayın ok me ?
bilen yazsın bilmeyen yorum katmasın. Lütfen ya

komando67

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu ne yaa adam size ilk basta hilemi yapcam dedi hemen olayi hileye goturuyosunuz adam duzguncene bi soru sordu gidin dalganizi denizde gecin :cool:

R

rolfgrin

Misafir
By-e, hata yapanlara saldırman yersiz, sen de hatanın bir parçası olursun bu ilk düşüncem

Herkes istediğini söylemekte özgürdür saygı sınırları içinde kaldığı sürece bu da ikinci düşüncem

Son düşüncem ise, hile hile diye söylenen arkadaşlar, sizin aklınıza id= yazınca direk hile geliyor, demek ki bu konularda gerçekten iyisiniz..?

Neyse herkese bol kazançlar

B

By-e

Misafir
doğru diyorsun rolfgrin. Ama laf olsun torba dolsun diye atılıyor bu forumdaki coğu mesaj. Dikkatinizi çekerim çoğu başlığa bakın İlk atılan mesajla ikinci sayfadaki mesajlar hep alakasız. Yada yanlış başlık actı diye hep yadırgılanıyor başlık açan kişi. Sanırım sebebide buradaki arkadaşların profesyonel çalışması, ama karşınızdakinide siz gibi profesyonel görüp yadırgamamanız gerek. Adam bir başlık acıyor birisi oradan cıkıp hakaret ederek arama yapmasını söylüyor sanki bw ondan gidiyor :) oysa güzel bir dillede denebilir bu.

Neyse o sadece örnekti. Sadece biraz daha relax biraz daha anlayış.

Soruma cevap verecek arkadaşları halen daha bekliyorum :)

M

murme

Misafir
ya arkadaşım id= diyince hileciler gelio aklima neden dersen bu yöntemi eskiden kullanan o kadar cok adam vardi ki ayrica simdi cogu sponsor tek tıklamalık özel session kodları üretior o açıdan hile yapmak gayet zor... zaten hile ile para kazanan yoktur sanırım genellikle adamlar gayet ii kontrol ediolar

R

rolfgrin

Misafir
ya zaten gerçekçi bakalım, id= denince haydebreh diyip popuplara iframe'lere hangimiz saldırmadı (şimdi ya da eskiden)??

mutlaka ama mutlaka her insan (belki rahibe teresa ve papa hariçtir) kolay yolla para kazanma heyecanına ve acaba olur mu sorusunun büyüsüne kapılır

kimisi akıllanır kimisi akıllanmaz orası ayrı.

yannız şöyle de bir gerçek var, eğer bir sponsorun linkleri böyle id= şeklinde ve tıklama başına para veriyorsa ben güven(e)miyorum :D

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
id= usulü para kazanma devri artık bitti bence bu konuda hiç girişim yapmayın derim
ama www.afternic.com veya www.sedo.com gibi sitelerde domain park edip satma devrinin popüler olduğunu söleyebiliriz ama bir çok hileci yüzünden kısa yoldan para kazayım derken çok yakında bu nimetlerden de yararlanmıyacağız :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5