İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sponsor Testi

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google ve adbrite hariç, (zaten adb. meftah oldu)

su an hangi sponsorları;

1-) kullanıyorsunuz ---- x sponsorunu kullanıyorum
2-) odeme aldınız ---- odeme aldım/ödeme almadım/alabilirim
3-) memnunsunuz ---- evet/hayır

yukarıdaki örneğe göre cevaplar mısınız?
türk sponsorları da belirtelim

teşekkürler

p.s: bu baslıgı acmamın sebebi hergun degisen sartlarda en güncel ve en stabil sponsorları bulabilmek

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vallaha beyler herkes kullandıgı sponsorsu saklasın buralarda yayınlarsanız sponsorun anası aglar sizde ekmeginizden olursunuz burdan sponsor arayacagına arkadaslar googlede arasınlar yabancı forumlardan bulsunlar

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkcerap' Alıntı:
vallaha beyler herkes kullandıgı sponsorsu saklasın buralarda yayınlarsanız sponsorun anası aglar sizde ekmeginizden olursunuz burdan sponsor arayacagına arkadaslar googlede arasınlar yabancı forumlardan bulsunlar

paylaşım bu mu sence? :D

yazmak isteyen ve diğer forum üyelerine yardımcı olabilecek arkadaşlar yazabilir. Yazmayanlara da saygı duyuyoruz. AncaK burası ve özellikle bu başlık "internetten para kazanma" olduguna göre, her yeni yazılacak sponsor bir zenginlik yaratacak ve forumun amacı bilgi paylasmak olduguna göre, bu forumu gezen bircok kitle bu imkandan faydalanacak.
kimse hicbirsey paylasmazsa bu sadece iyinet forum icin degil herhangi diger bir forum icinde olumlu bir gelisme olmaz. Aksine, forumlar bilgi paylasılan degil var olan bilgiyi alıp yenisini bırakmayan forum amacına ters düsen kisilerce ziyaret edilmeye başlar.

aslında konuyu uzatmanın da anlamı yok, ahlak cercevesi icinde paylasana da paylasmayana da saygı gostermemiz lazım...

Tesekkurler

emrah

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
emrah kardes haklısında sen kullandıgın odeme aldıgın sponsoru yaz buraya 30 kisi uye olsun 5 tanesi hile yapsın o sponsordan da ol

internetten para kazanmak sponsor vermekle olmazki para kazanma teknikleride olabilir :)

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
halen kullandıklarımız :
adsense - ödeme aldık
domainsponsor - henüz alamadık
sedo - ödeme aldık

Tecrübe ettiğimiz :

updated - artık lullanmıyoruz - ödeme alamadık ( içerde 150$ kaldı )
adbrite - artık kullanmıyoruz - ödeme alamadık
jpds - artık kullanmıyourz - ödeme alamadık ( içerde 60$ küsür kaldı )

kitapyurdu - artık kullanmıyoruz - uzun süre az para çok reklam ( içerde 30 YTL küsür kaldı)
nakhit - artık kullanmıyoruz - tam komedi
siberalem - artık kullanmıyoruz - uzun süre az para çok reklam
yeşil kart - artık kullanmıyoruz - uzun süre az para çok reklam

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mmm demekki yandık, sponsor kalmamıs piyasada yaw :p
neyse tesekkurler

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google var Emrah daha ne olsun :)
ya o da olmasa ?

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkçe içerikli siteler için googleden başkası kalmadı gibi, ama yabancı içerikli site ve ziyaretçiler için piyasada reklam şirketi dolu, chitika.com var burası değişik reklam sponsorlarının reklamlarını kullanıyor tr clickleride reklam veren engellemzse dayıyor, dezevantajı 45 gün sonra ödemesi alt limit 10$ sadec paypal ile ödeme alınabiliyor, diğeri clicksor bunuda herkes biliyor 20$ da paypla 50$ da çek ile ödeme yapıyor, bu ara işleri iyi değil herhalde, diğerleri adengage.com buda adbrite mantığıyla çalışıyor, sitenizin tanıtımını yapıyorsunuz eğer reklam veren olursa % 25 ini adengage alıyor gerisi hesabınıza yatıyor , reklam almadığınız vakitlerdede diğer reklamlar çıkıyor, 7-11 cent civarı paral veriyor, bazen lead türü reklamlar çıkıyor, bunlara ücret ödemiyor fakat tıklayarak birisi üye olduğunda 52 cent ile 12$ arası bir para veriyor 20$ da paypal 25$ da çek ile ödeme yapıyor, bunun haricinde targetpoint.com var, buda abc.com un reklamlarını kullanıyor fazla popüler değil ama bana ödeme yapmıştı, ortalama bir ücreti var tıklmalr için, 100$ da paypal çek vs. ile ödeme yapıyor, bidvertiser.com var bununda reklam ücretleri yüksek;reklamveren ülkeye göre reklam dağıtımını yapıyor usa/ca genelinde tıklamalr 1$ yakın oluyor , diğer ülkeler için genlede 5-25 cent arası değişyior 10$ paypal hesabına yatırıyor burasıda güvenilir bir yer, bunların hepsi ing. içerikli site istiyor ama tr. gelen tıklamları genelde sayıyorlar, suyunu çıkarmadığınız sürece işinize yarar,,,,

T

tahtakale

Misafir
Google Adsense dışında, sitelerimize koyabileceğimiz bir sponsor kalmadı.
Adbrite çok iyiydi ama malesef onun da suyu çıktı.Bazı sitelerde abartısız 10 tane adbrite reklamı gördüm. (10 ayrı kod)

Z

zeAy

Misafir
updated.com - 147$,187$,189$ ödemeler aldık - kullanmıyorum
sedo.com - 2000€ ya yakın para aldık - kullanmıyorum
adbrite.com - 600$ çek gönderilmiş hala gelmedi - Kullanıyorum
adsense - 300$ henüz beklemedeyiz - kullanmıyorum

M

murme

Misafir
cj.com 400$ 250$ 180$ aldim kullanmiorum
sedo.com 200€ 180€ 220€ kullanmiorum
clickxchange 25,75 ,42 aldim kullaniorum
adsense 250 180 320 aldim kullaniyorum

M

murme

Misafir
benim yurtdışında arkadaşim var ona verfication code yollattim dostum paypal onayi için suan ödeme aliyorum paypal ile

regina

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
murme adsenseden kazandığın paralar hangi siteden?
imzandaki sitemi?

M

M@latyæsporlu

Misafir
adsense - aldım kullanıyorum
sedo- aldım - kullanıyorum
seek99-aldım-kullanmıyorum
updated-aldım-kullanmıyorum
kitapyurdu-kitap aldım - kullanmıyorum
amedya-aldım-kullanıyorum
d.cash(dolandırıcılar)-almadım-kullanmıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5