İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hile yapmadığım halde sedo paraları sildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

Malkhaz

Misafir
Jabba' Alıntı:
İşini yap sen yeterli..
Anlamıyorsun YOK HİLE YOK BASMIYORMU YOK!Artık terbiyesizleşmeye başlıcam.NEYİNİ SAVUNUYORSUN ŞİRKETİNİN EKSİK İŞTE KABUL ET BE BİRAZDA!YOK HİLE DİYORUM SERVERIN ŞİFRESİNİMİ VERİM ONUMU İSTİYORSUN!
turk ahlaki desem genel konusmus olacagim. Ama oyle demiyorum. Ben isimi yapiyorum. Ve elimden geldigi kadarda yardimci oluyorum. (anlamak isteyenlere)

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Malkhaz' Alıntı:
turk ahlaki desem genel konusmus olacagim. Ama oyle demiyorum. Ben isimi yapiyorum. Ve elimden geldigi kadarda yardimci oluyorum. (anlamak isteyenlere)

arkadaşlar adına üzgünüm lütfen anlayışla karşılayınız. sorulara cevap vermeye devam ederseniz seviniriz.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gerçekten birazcık sınır geçiliyor bence de. forumda moderatör değilim ama birazcık anlayış gösterin malkhaz size cevap yazmak zorunda değil. o olmasa bu savunmaları da yapamayacaktınız. en azından onu da bu forumu terketmeye zorlamayın. haddimi aşarak bu uyarıyı yapıyorum kusura bakmayın, fakat kendinizi malkhaz'ın yerine koyun, bir de öyle düşünün.

G

Gencadam

Misafir
Arkadaşlar ben de bu konuda doluyum ve sinirliyim ama Malkhaz kesmedi ki paralarımızı, arkadaştan yardım isteyeceğimize onu yargılıyoruz. Kendisinden normal sekilde yardim isteyin saniyorum ki yardimci olacaktir. Ben de yeni mail attim, cevabini bekliyorum kendisinden. Sedo'da calisan bir Turk bulmussunuz, bilgi alacagimiza yargiliyoruz. Ben de hile yapmadim ve "for sale" diye link verdim, benim de hesabim silindi. Gerekli maili gonderecegim tekrar. Neden silindiginin ayrintisini versinler amenna. Yoksa benim de guvenim azalacak sedo firmasina.

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gencadam' Alıntı:
Arkadaşlar ben de bu konuda doluyum ve sinirliyim ama Malkhaz kesmedi ki paralarımızı, arkadaştan yardım isteyeceğimize onu yargılıyoruz. Kendisinden normal sekilde yardim isteyin saniyorum ki yardimci olacaktir. Ben de yeni mail attim, cevabini bekliyorum kendisinden. Sedo'da calisan bir Turk bulmussunuz, bilgi alacagimiza yargiliyoruz. Ben de hile yapmadim ve "for sale" diye link verdim, benim de hesabim silindi. Gerekli maili gonderecegim tekrar. Neden silindiginin ayrintisini versinler amenna. Yoksa benim de guvenim azalacak sedo firmasina.
1 kişi var mı tek hesabı olan diyor söylüyoruz onada inanmıyor. cevaplarına dikkat etmesi gerekli bir şey söylüyorsa cevabını veren kişi bilip bilmeden sallıyor.

Dünya yıkılsa ruhum duymaz oyun oynuyorum

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnsan gibi kibar bir şekilde yardım istiyorum ama kimse sallamıyor ki. Hesabım sıfırlandığı gibi birde ban yedim domain parkingden hile yapmadığım halde. Benden istatistik isteniyor ama benim 5 aydır domainlerimin dnsleri Sedo'ya yönlendirilmiş durumda ben neyin istatistiğini göndericem bu durumda?

M

Malkhaz

Misafir
oyuncu' Alıntı:
1 kişi var mı tek hesabı olan diyor söylüyoruz onada inanmıyor. cevaplarına dikkat etmesi gerekli bir şey söylüyorsa cevabını veren kişi bilip bilmeden sallıyor.

Ben cevaplarima elimden geldigi kadar dikkat ediyorum. Cevaplarimdan rahatsiz olduysaniz ozur dilerim. Ama sunuda hatirlatayim 'dost aci soyler' demis atalarimiz. Ayrica tek hesabi olan kac kisi cikti aranizda? size verin account isminizi ayni ip adresinden kac farkli username hesabina girilmis bakayim diyorum yanasmiyorsunuz. Ve baska tanidiklariminda hesaplarina bakiyorum diyorsunuz. Ben nerden bileyim sizin hesabiniz olmadigini-ki size daha onceki yazdigim sayfalarda bir url verdim. O adreste pop/up acildigindan bahsediliyor. Sizde sucu ustunuze aliyorsunuz ve ben yonlendirdim diyorsunuz. Ben size nasil inanayim? Neye dayanarak size inanmami bekliyorsunuz? Bana mantikli bir cevap verirseniz sevinirim.

M

Malkhaz

Misafir
Sanitarium' Alıntı:
İnsan gibi kibar bir şekilde yardım istiyorum ama kimse sallamıyor ki. Hesabım sıfırlandığı gibi birde ban yedim domain parkingden hile yapmadığım halde. Benden istatistik isteniyor ama benim 5 aydır domainlerimin dnsleri Sedo'ya yönlendirilmiş durumda ben neyin istatistiğini göndericem bu durumda?
Sanitarium : info/@/sedo.co.uk mail atar derdini anlatirsin. Onlara senin onlardan istatistik istedigini soyle. Belki birsey ifade edebilirsin. Bana yazacagin seyler hic birsey ifade etmiyor. Onceki mesajimda dedigim gibi sizler hile yapmayanlarin parasinin odenmemesine degil, hile yapanlarin parasinin odenmesine bozulmussunuz. Bunda cok haklisiniz. Baska bir baslikta cocugun biri yazmis param geliyor diye. hile yaptigini yazmissiniz. Bende ilgilendim. Bu tur olaylarla ilgilenirim.
Acikcasi : aranizdan hic kimsenin hesabini tekrar tekrar incelemek gibi bir yukumlulugum yok. Ancak size fikir verebilir, yol gosterebilirim. Onaylanmayan hesabinizi incelemem. Incelesemde odemenizi onaylamam. En fazla yapabilecegim hesabinizi sifirlayan kisi ile iletisime gecmek, ve bu account hile yapmadigini soyledi. Inceledim gercektende yapmamis gorunuyor. Neden sifirlandi bu hesap diyebilirim. Ama bir cogunuzun bu riske girmeme degeceginizi zannetmiyorum. Cunku ustlerimin bana bakis acilarida farkli. Dahada farkli olsun istemiyorum. Olgun dusunebilen herkes bu son yazdigim iki cumleden cok buyuk anlamlar cikartabilir.

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben sitemde sadece For Sale yazısını kullanmaktayım. 7 tane Domainim Sedo park halinde içlerinden sadece 4 tanesini çalıştırıyorum. Herhangi birşey yapmamaktayım neden ödenmediğini de anlamış değilim.Zaten Park halindeki Domainlerimden 2 tanesi türkiyede en çok aranan 3 kelimeden birini içermektedir.(Mp3)
Hesabımın tekrar kontrolden geçirilmesini ve 3 ay neden aynı şekilde kazancım yatırıldı fakat bu ay yatırılmadı.bunun cevabını istiyorum.
For Sale Linkimi kontrol etmek isterseniz işte adresim www.Mavilim.net
Birde sadece 1 accountum bulmaktadır. Ayrıca SedoTracker da İlk 10 da Bulunmaktayım..

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sayın Malkhaz,

tek hesabım var.
bir tek high traffic sitem vardı.
hile yapmadım.
parking'den kazanılan paralar silindi.
sitem açık olup da adsense reklamları gösterilseydi 300$ para kazanacaktım.
istatistiklerim sizinkilerle çelişiyormuş.

sonuçta bu para bana ödenmez ise resmen hakkımın yendiğini düşüneceğim.
ve sonra ne olacak herkes kendi yoluna mı ?

M

Malkhaz

Misafir
DeviLLe' Alıntı:
ben sitemde sadece For Sale yazısını kullanmaktayım. 7 tane Domainim Sedo park halinde içlerinden sadece 4 tanesini çalıştırıyorum. Herhangi birşey yapmamaktayım neden ödenmediğini de anlamış değilim.Zaten Park halindeki Domainlerimden 2 tanesi türkiyede en çok aranan 3 kelimeden birini içermektedir.(Mp3)
Hesabımın tekrar kontrolden geçirilmesini ve 3 ay neden aynı şekilde kazancım yatırıldı fakat bu ay yatırılmadı.bunun cevabını istiyorum.
For Sale Linkimi kontrol etmek isterseniz işte adresim www.Mavilim.net
Birde sadece 1 accountum bulmaktadır.
Bak yerinde olsam ilk once oradaki sedoparking.com/mavilim.net linkini kaldiririm. sedoda son gunlerde tartisilan bir konu bu.
"Acik sitelerin domainleri sadece site halinde eklenebilir ve sayac koymak sartiyla eklenir. Park edilemez ve para kazanilamaz."
Acik olan domainlerin parking kazanclari eger fark edilirse sifirlaniyor ayrica.

M

Malkhaz

Misafir
Aforizmalar' Alıntı:
sayın Malkhaz,

tek hesabım var.
bir tek high traffic sitem vardı.
hile yapmadım.
parking'den kazanılan paralar silindi.
sitem açık olup da adsense reklamları gösterilseydi 300$ para kazanacaktım.
istatistiklerim sizinkilerle çelişiyormuş.

sonuçta bu para bana ödenmez ise resmen hakkımın yendiğini düşüneceğim.
ve sonra ne olacak herkes kendi yoluna mı ?
Haklisiniz. Ama elimden birsey gelmiyor. Umarim en kisa zamanda olumlu cevap alirsiniz. Ozelden usernamenizi atarsaniz islemlerinizi hizlandirmaya calisirim.

DeviLLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayın Malkhaz
Teşekkür ederim. Bilgilendirdiğiniz için..
Kesinlikle sadece sedoparking.com/mavilim.net ü<erindeki miktarın kesilmesine razıyım.hemen o linkide kaldırıyorum.Diğer Sitelerim kapalı halde ns ler size yönlendirilmiş şekilde zaten pek bişeyde değil gelirim. dedicated a katkısı oluyordu hatta ona güvenerek aldım dedicated.%50 ücretimi çıkartıyordu.
Ben veya biz ingilizce bilmiyorum(uz) bu sayedede yazmak istediklerimizi dile getiripte size yazamıyoruz.mesela bu en son bize gelen trafik maili.eğerki ilgilenen varsa mesela siz ilgileniyorsanız mailler ile türkçe olarak yollasak sorun olur mu ? veya dilekçe gibi Sayın Malkhaz Dikkatine falan mı yazmamız gerekir?

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yolun açık olsun.

Serbülent Daşkın

M

Malkhaz

Misafir
DeviLLe' Alıntı:
Sayın Malkhaz
Teşekkür ederim. Bilgilendirdiğiniz için..
Kesinlikle sadece sedoparking.com/mavilim.net ü<erindeki miktarın kesilmesine razıyım.hemen o linkide kaldırıyorum.Diğer Sitelerim kapalı halde ns ler size yönlendirilmiş şekilde zaten pek bişeyde değil gelirim. dedicated a katkısı oluyordu hatta ona güvenerek aldım dedicated.%50 ücretimi çıkartıyordu.
Ben veya biz ingilizce bilmiyorum(uz) bu sayedede yazmak istediklerimizi dile getiripte size yazamıyoruz.mesela bu en son bize gelen trafik maili.eğerki ilgilenen varsa mesela siz ilgileniyorsanız mailler ile türkçe olarak yollasak sorun olur mu ? veya dilekçe gibi Sayın Malkhaz Dikkatine falan mı yazmamız gerekir?
Turkce yazmaniz isleminizin cok gec dikkate alinmasina sebep olur. Ingilizce veya almanca yazmaniz gerekir.

oyuncu : Arkadasim kalbini kirdiysam, kirarsam ozur dilerim. Ama sonucunun senin acindan ve hesaplarina baktigin kisilerin hesaplarinin durumu acisindan hos olmayacagini dusundugum icin accountunla ilgili herhangi birsey yapmiyorum.

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Malkhaz' Alıntı:
Merhaba.
Oncelikle kendimi tanitayim. Sedo/da calisiyorum. Istanbul'da oturuyorum. Yillar once Almanya'da iken sedo/da ise baslamistim. Aslen Gaziantep/liyim.
Bastan sona yazilanlari okudum. Gordugum kadari ile sedo bu board/da cok konusuluyor. Bilmediginiz cok sey var. Evet, sedo reklamverenlere geri odeme yapmaz. Ancak sizden kesilen parayi onlarin hesabina ekler. Yani reklamveren zarar etmez. Bu zamana kadar bir cok post/da sedo/nun guzel oldugundan bahsedilmis. Bu ay odemelerin bir cogu kisitlandi. Turkiye/de yalnizca parking'den ayda 3000 € alanlar bile var. Sedo/ya tekrar tekrar neden hesabimdaki paralari sildiniz diye mesaj atmaniza hic gerek yok. Cunku buyuk olasilikla yanlis birseyler yapmissinizdir.
Bu yanlisliklar zaten kurallarda bulunmaktadir.
Ayrica bu board/da cok fazla kisinin hesabinin sifirlanmis olmasina sasirdim. Dunya genelinde boyle bir cogunluk bulunmuyor. Acikcasi bu forumda yanlis yapan cok kisi var. Herkes birbirinin hile yaptigini soyluyor. Bu zamandan sonra bu tur mesajlari raporlarima ekleyecegim. Sedo cok buyuk bir sirket arkadaslar. Kuru/nun yaninda yasta yaniyor gercekten. Bu durum icin ozur dileriz.

Lutfen ozel mesaj atmayiniz. Zaten ozel mesaj sistemini kisitladim.

M. Kapanadze

Merhaba Sayın Kapanadze,

Aramıza hoşgeldiniz ve verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

Ancak üyelerimizi uyarmak durumundayım:

Lütfen Kullanıcı adınız veya şifreniz gibi bilgileri hiç kimseye vermeyiniz.
Bu arkadaşımızın yetkili olup olmadığına dair sedo.co.uk iletişim kurmaya çalışıyorum ve buradan duyuracağım. Ancak her durumda şifre gibi bilgileri vermemeniz gerekiyor ve bunun dışında forumda herhangi bir kişinin iletişim adresi olarak xxx/@/sedo.co.uk vs gibi bir mail adresi veremediği sürece güvenilir olmayabileceğini düşünmemiz gerekiyor.
tüm kullanıcıların bunu dikkate alacağını umuyorum.

Saygılar...

W

w0w

Misafir
Malkhaz' Alıntı:
Ben cevaplarima elimden geldigi kadar dikkat ediyorum. Cevaplarimdan rahatsiz olduysaniz ozur dilerim. Ama sunuda hatirlatayim 'dost aci soyler' demis atalarimiz. Ayrica tek hesabi olan kac kisi cikti aranizda? size verin account isminizi ayni ip adresinden kac farkli username hesabina girilmis bakayim diyorum yanasmiyorsunuz. Ve baska tanidiklariminda hesaplarina bakiyorum diyorsunuz. Ben nerden bileyim sizin hesabiniz olmadigini-ki size daha onceki yazdigim sayfalarda bir url verdim. O adreste pop/up acildigindan bahsediliyor. Sizde sucu ustunuze aliyorsunuz ve ben yonlendirdim diyorsunuz. Ben size nasil inanayim? Neye dayanarak size inanmami bekliyorsunuz? Bana mantikli bir cevap verirseniz sevinirim.

bakarmısın dostum kaç hesabım olduğuna ve rica ediyorum hesabımı incele hatta gerekirse yalvarayım eğer bir hile söz konusu ise yazdığım tüm mesajları özür mesajları ile değiştircem ve bu kadar kişinin önünde senden özür dilicem kullanıcı adım alicanorg idi. Rica ediyorum ve ben madur oldum %100 eminim hesabımı kontrol et tekrar rica ediyorum ve paramı geri istediğimden değil sadece ne kadar şeffaf davrandığını görmek için. Forumda hala yardımcı olmaya çalıştığın için teşekkür ederim umarım bu isteğimi kırmaz ve hesabımı kontrol edersin.

M

murme

Misafir
valla bilmiorum artık bende güvenmiyorum bu arkadaşa kanıtlasın bi

radres

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana da pek yetkilisi gibi gelmiyor. Sedo'dan yana dertli olduğu için herkes sorgulamadan yazıyor. Biri bir oyun oynuyor sanki neyse kokusu çıkar yakında ne de olsa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5