İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

3G sinyalleri ile telefon yardımıyla bilgisayardan internete bağlanmak

yazı nasıl

• Kullanılan toplam oy
    15

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bunu bilmiyorum ama ben bir ara şöyle bir sorun yaşamıştım. Vodem aldım ve 3g için alıyordum. Hat için aldığım yer tabiki hat için işlem yaptı ancak ne yaptı bilmiyorum. bağlanıyordum ancak hız oldukça düşüktü meğer 3g aboneliği açılmamış. Diğer bağlantı ismi neydi unuttum onla bağlanıyordum. Vodafone sitesinden giriş yaparak 3g aboneliğini başlattım ve hız artmıştı. Buna benzer bir sorununuz olabilir belki.

Meteormta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende bu sene nokia pc suit ile bağladım telefonu pc ye ve vodefonenin 8 tl ye sınırsız net paketini kullandım :d

dereli-bjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben samsung m8800 pixon ile kendi program new pc studio programı ile kendi sitesinden indirmiştim kurdum vodafon ile 8 tl lik paket ile bağlanıyorum ilk 100 mb sınırını aşınca internet yavaşlıyor 13 kb / sn kadar düşüyor buda facebook ,msn , siteleri gezme gibi işlemlere yetiyor hatta teamviewer ile başka pc lere bağlandım iyi kötü kullanıyorum :D hergün 300 400 mb internet harcıyom :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5