İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

10 TL'e (.Com, .Net, .Org, .Biz ... ) | FULL Yönetim İmkanı

ynR

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Kısa bir süreligine sadece 5 tl'e domain satılacaktır. / .Com, .Net, .Org, .Biz,

Sistem Özellikleri ;

* Ücretsiz Domain Koruması
* Domain Parking
* Nameserver Yönlendirebilme
* Altnameserver Oluşturabilme
* Müşteri Paneli

Kısa bir süreligine 5 TL'den satişları gerçekleşecektir. İlerleyen günlerde fiyat artabilir müşteri memnuniyeti için ilk başta müşterimizin istedigi domaini sistem tarafınca rezerve ediyoruz whois'den de bu sırada müşterimiz alan adının satin alındıgını görebiliyor. Bu işlemden sonra müşterimiz ödemesini geçerek müşteri panel bilgilerini alabilirler. Herhangi bir kapanma veya diğer firmalar gibi erişim problemleri v.s olmamaktadır kendi şahsi domainlerimi dahi aynı kaynaktan almaktayım.

Örnek bir yönetim paneli ;

qYqGrZ.png

Domainlerimiz, Hostgator güvencesindedir. Türkçe paneli'de mevcuttu diye hatırlamaktayım. Ödemeler banka havalesi ile veya paypal ile yapabilirsiniz, Ödemelerde bankaların yada paypalın çekicegi komisyon ücreti v.b diğer ücretleri tarafınızca karşılanmalıdır.

İletişim için forumdan mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5