İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gmail Talk

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar ben gmailin geleceğinin parlak olduğunu düşünüyorum isteyen arkadaşlar olursa gmail talk'u yaygınlaştırmak için birbirimizi ekleyebiliriz

Gmail : ***

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gmail talk tan kasıt google talk mudur yoksa başka bişeymidir.

mokoko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keşke google hiç bulaşmasaydı şu anda im sectorune.
Yaptığı her işle saygı toplayan önder olan google'ın yaptığı ilk yanlış hamledir google talk.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biz telefon gibi kullanmaktayız ve ses kalitesi gayet iyi. Smile fln yok belki ama ilerde düzeltmek çokta zor birşey değil Google için...

E

exc

Misafir
Google her zaman ki gibi sadelik çok iş özelliğini kullanmış. Biz şirkette çalışan farklı illerde olan yetkilerle sesli görüşmek için kullanıyoruz ve çok etkili bir yöntem. Öne çıkan özelliğide sadeliği ve sesli görüşmesi pek fazla bir özelliği şu an mevcut değil zamanla geliştirirler sanırım..

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ayrıca görünümlerden mesajları baloncuk içine alması ve avatar eklemesi yeni sürümünde göze çok hoş da geliyor..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5