İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dünya Kupası yasakpara Oyunu

Snaqe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özyeğin üniversitesi tarafından hazırlanmış sanal bir yasakpara oyunu dünya kupasının birebir aynısıyla devam ediyor. her takımın bir senedi var o takımlara ait senetleri alıp satıyoruz ve başlangıçta ki 10.000 pts imizi arttırmaya çalışıyoruz çok zevkli bi oyun oynamanızı isterim.

http://bit.ly/futbolborsasi

Snaqe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oynayan var mı hiç ? bugün ki ispanya portekiz maçı için kararsız kaldım yorumlarınızı merak ediyorum.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Ne hoca bu böyle, saçı kıçında... Üniversite gençliğine örnek olacak hoca bulamamışlar da böyle tipleri hoca yapmışlar...
1951

http://www.ozyegin.edu.tr/getattachment/7dcd8270-7b31-4483-9e4c-5225e4f63443/1951

Not: Bu haliyle bu okulu kimseye tavsiye etmem...

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Zaten bir seni böyle yapamadık.
Hep düşlerimde uzun saçlı, uzun sakallı, küpeli, kolunda dövmeli bir bilgi...
Acaba görebilir miyim bilemiyorum.

Artık değişmelisin bilgiciğim. :D

Snaqe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir kişinin sadece saçı uzun diye öğrencilere kötü örnek olacağıını düşünmek bence çok komik. İnsanları dış görünüşüyle değil fikirleriyle ve yaptıklarıyla yargılamamız gerekir.

Ayrıca bir kişinin kötü örnek olacğaını düşünüp bunu bütün üniversiteye yaymak çok daha komik geldi bana :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
İyi, komik geldiyse gül...
Ben pire için yorgan yakarım; çorbama minicik sinek, pislik girerse içmem.
+Sayfalarını da beğenmedim; fikrimdir, itici geldi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5