İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Acil Yardim

B

Bedavalar-Net

Misafir
Sayin arkadaslar,benim bir php nuke sitem var,bu siteye adbrite reklamlarini koymak istiyorum,admin panelinden actigim bir bloka direk koydum kodlari ama calismadi,php bilgim sifir,bana ayrintili bilgi verecek olan olursa cok isime yarar ve sevinirim.

selamlar.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yardım Edebilirim :)

Blok olması şartmı ?
Temanın header.html dosyasını bulursan orada üste kodu eklersin ve reklamlar cıkar
yada theme.php dosyasına da olur.

Blok istiyorsan önce kodu editörüne yapıştırıp daha sonra onu php diline cevirmen gerekiyor.
http://www.phpkolik.com/modules.php?name=Hizmetler

Buradan Blok Olusturucu ile yapabilirsin. ( block-Blockadi.php yazan yeri kendine göre degistirip php dosyası olarak kaydetmen gerekir.

S

SaveTargetUs

Misafir
Kodu bir tane php sayfanın içine yapıştırıp sonra admin panelden block oluştur diyip iframe komutuyla eklenebiliyor. ben öyle eklemiştim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5