İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni bir SEDO BENZERİ PARA KAZANDIRABİLECEK BİR SİTE :d

W

www.p2ptr.com

Misafir
sizlere sedonun tıklama başına verdiği ücretten daha yüksek ücret veren çok güzel ve güvenilir ve ben şahsen yeni kullanmaya başladığım www.afternic.com sitesini tanıtıyorum.

Bu siteden elinizdeki domaini hem parking yapabilir hemde satabilirsiniz.
Yorumlarını bekliyorum . :D

D

Dms

Misafir
Önce 9 $ gibi bir para odenmesi gerekiyor sanırım. Bende dusundum denemeyi acikcasi. Halende dusunuyorum. Sedo amcam toplamda 300 € luk bir yanlis yapti gectigimiz zaman zarfında. Tabi gonderdiiği yanlis yaptıgının 15 / 20 katı var orası ayrı.
Afternic gercekten guvenilir. Ama cok fazla diktator oldugunu duydum. Yani sedo kadar gevsek değil bildigim kadariyla ;)

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güvenilir demişsin ? bunu neye dayanarak söyledin ? biraz daha açıklama yaparsan bizde bilelim güvenilir olup olmadığını...

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
:D bencede en azından bu siteyi deneyin derim en az sedo kadar güvenilir bir firma bunu dikkate almazsanız bence siz kaybedersiniz.

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
afternic.com bencede guvenilir senelerdir var olan köklü bir firma ve site uzerınden reglenen domainler cabası denemeye deger.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5