İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

trafficparking.com hakında bilgisi olan?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
manson zaten domain katalogtan bakarsan hiti olan absürt domain goremezsin bir acayip site yani :)

M

MrManson

Misafir
evet cogunun 0-10 arasında :) elemanlar sistemi sadece kendilerimi kullanıyor ne yapıyor anlamadım ehhe domain parking dende yedik kazığı simdi yeni bi yol gerekior :)

B

Bedavalar-Net

Misafir
slm

ploop' Alıntı:
yazdıkları mailde hiç birini vermeyiz diyor.. bedavalar-net sanırım bunu cevaplayabilir ilk o yaşadı ama hatırladığım kadarıyla almadı para.

Parami tami tamina gönderdiler yazmistim önceden foruma ancak domain banlandi.

slms

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maşallah sedoyu hemen sildiniz mi arkadaşlar ne bu acele böyle hemen yeni siteler bulmuşsunuz. sedo dan yanıtı bekleyin derim ben.

M

MrManson

Misafir
zeynel ;
domainsponsor dan herkes sikayetci .. nedenini bilmiyorum ama kullanmadım
domainhop hophop lamasa sistem süper 1 click e 0.25 fln veriyor :) ama 10 dk sonra attı nedense , ben tıkladım 1 kere hadi o yüzden diyelim ondan banlıyorlarsa 1 ay içinde kim bilir neler olur hehe

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fabulous.com denk geldi fekat en az 100 adet domain istiyor başvuru için. başvurdum bakalım ne olcak.

M

MrManson

Misafir
biri söylemisti forumda sanırım fabulous'u .. her şeyi geçtim 100 domain kaç kişide vardır forumda :)

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Your Fabulous.com Account has been Approved"
bakalım nasılmış olay :)

E

erotikbul

Misafir
Aslında, info domainler ile mümkün olabilir 100 domain. Neyse hayırlısı.

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fabulous.com benim işme gelmedi, NS'leri fabulous.com'un NS'leri yapmak gerekiyormuş. başka bir yer aramaya devam hehe

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Bulursanız haber ediniz lütfen : )
Sedo amca yaktın bizzi.....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5