İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SATILIK CERRUTI CRD006C222M (SIFIR)

VaKKo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2.EL FİYATINA SIFIR CERRUTI​
Evet ilan başlığında yazdığım gibi 2.el fiyatına sıfır cerruti.Altın kasası,kronometresi,çift saati,ayrı saniyesi,takvimi,kristal camı vsvs ile süper karizmatik bir saat...Hem spor hem de klasik giyimde kendisini gösterir :)
Birkaç ay önce arkadaşım doğum günü hediyesi olarak aldı ancak tarzım olmadığı için bir kez dahi takmadım ve kutusunda muhafaza ettim.Saat (saatvesaat) mağazasından alınmış olup olup çift garanti belgesine sahiptir.çift garanti belgesi diyorum çünkü hem Türkiye'de hemde yurt dışında geçerli garanti belgeleri vardır.Faturası,garanti belgeleri,kutusu...kısaca mağazadan sıfır saati nasıl alıyorsanız aynı şekilde alacaksınız.Saat hiç kullanılmadığı için ne bir çizik ne bir deformasyon vsvs hiç birşeyi yoktur.Saatvesaat mağazasında şu an ki sıfır satış fiyatı 1300 lira civarındadır.model nosunu saatvesaat mağazasından araştırabilirsiniz. (Fiyat 900tl.Ciddi alıcılar için pazarlık sünettir)
CERRUTI CRD006C222M

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5