İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mambo portal?

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaslar mambo portal kurdum ve kendi capımda karıştırıyorum dikkatimi çeken bir sey oldu adminden login olduktan 5 yada 10 sn sonra 2 user online diyor bunun sebebi ne olabilir? yada birşeyleri yanlışmı yaptım acaba..

S

sarkievi

Misafir
symbiantech' Alıntı:
merhaba arkadaslar mambo portal kurdum ve kendi capımda karıştırıyorum dikkatimi çeken bir sey oldu adminden login olduktan 5 yada 10 sn sonra 2 user online diyor bunun sebebi ne olabilir? yada birşeyleri yanlışmı yaptım acaba..

bu konularda pek tecrubeli degilim ama sizin yaptınıgz bi hatadan kaynaklanacagını sanmıyorum nasıl bi hata admin girisinden sonra 2 userin online gosterilmesine neden olabilirki....

L

lostinshadow

Misafir
mambo değil joomla kullan o daha gelişmeye müsait. mambo ikiye bölününce en iyi geliştiriciler joomla tarafında kaldı:D

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok kullanıcagımdan değil deneme amaçlı kurdum sistem olarak asp tabanlı çalışıyorum zaten sadece dikkatimi çeken bir noktayı paylaştım sanırım sadece bende bu tür birsey oluyor ilginç :)

C

chemeng

Misafir
lostinshadow' Alıntı:
mambo değil joomla kullan o daha gelişmeye müsait. mambo ikiye bölününce en iyi geliştiriciler joomla tarafında kaldı:D

kesinlikle katılıyorum... yaşasın joomla :D ismini de çok beğendim...

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaptığın örnek sitenin bi linki var mı ? bi ara blog sayfasına benzer bir şeyler hazırlamayı düşünüyordum belki mamboyu kullanırım..

T

TrueLies

Misafir
yaw bu mambo yada joomla her ne ise bunun tr deki gercek destekcisi kim mambo.gen.tr dışında

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5