İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

KAAN GÜLTEN KİMDİR?

mgtdizayn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
KAAN GÜLTEN KİMDİR?

SEO sektöründe başarılı referanslara sahip olan ve halen daha kurucusu olduğu Webtures.com ekibiyle başarılı işlere imza atan Kaan Gülten, uzun yıllardır SEO alanıyla ilgili çalışmalar yapmıştır. Türk internet kullanıcısının beğenisine sunduğu ve takdirini kazandığı seohocasi.com adresiyle de SEO alanında güncel bilgiler sunmaya ve sektörün öncü sitesi olmaya devam etmektedir. Daha önce de kaleme aldığı "Uzmanından SEO" kitabı, en çok satan kitaplar arasında yer alan Kaan Gülten, başarılı bir eğitimci, SEO uzmanı ve yönetici olarak iş hayatına devam etmektedir.

alcaysalih

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
katılıyorum . bende bu kitabı satın aldım ve açtığım bloglar sayesinde şuan para kazanıyorum .

omergibiomer

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
kendisini sadece sosyal medyada takip ediyorum ve pek tanımam. acımasızca eleştiren de var, öven de. en iyisi gidip tanışmak sanırım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5