İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

IPhone 5S Ve IPhone 5C Tanıtıldı.

hpakteknoloji

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

ABD ‘li şirket olan Apple , büyük ilgi gören etkinlikte 2 iPhone birden tanıttı.
Cupertino şehrinde düzenlenen etkinlikte 2 telefon birden tanıtıldı.Bunlar Apple ‘ın daha düşük kullanıcıları hedef aldığı iPhone 5C ,Apple ‘ın yeni gözdesi konumunda olan iPhone 5S cihazları tanıtıldı.Özelliklerde ise iPhone 5C ,iPhone 5 yakın özellik gösteriyor.iPhone 5C beyaz,sarı,yeşil,mavi ve pembe renklerinde piyasaya çıkacak.Artık bir Apple klasiği sayılan siyah alan iPhone 5C ‘de bulunmayacak.Fiyatı ise ,16GB olan model 99 Dolar ,32GB ‘lık modeli için de 199 Dolar olarak belirlendi.Apple ‘ın yeni işletim sistemi iOS 7 iPhone 5C ‘in işletim sistemi olacak.8 megapixel kameraya sahip olan cihazda parmak izi olan ” Touch ID ” özelliği bulunmayacak.

Biraz da Apple ‘ın gözdesi iPhone 5S ‘in özelliklerinden bahsedelim.iPhone 5S son teknolojiyle üretildiği için haliyle özellikleride bir hayli fazla oluyor.Çift flaşlı kamera ve 12 Megapixel kamera çözünürlüğe sahip olan iPhone 5S ,altın,gümüş ve uzay girdisi renklerinde üretildi.Cihazın sahip olduğu teknoloji diğer iPhone ürünlerinden farklı kılıyor.iPhone 5S ‘in mevcut işlemcisi iPhone 5 ‘ten 2 kat ilk iPhone ‘dan ise 40 kat daha hızlı işlemciye sahip.Saniyede 10 fotoğraf çekebilen Apple ‘ın yeni amiral gemisi konumundaki yüksek özellikli fotoğraf makinelerini bu özelliğiyle geri bırakıyor.iPhone 5S fiyatı 16 GB 199 Dolar ,32 GB 299 ,64GB 399 Dolar olarak satışa sunulması bekleniyor.
Telefonun ön siparişleri 13 Eylül ‘de alınıp resmi olarak 20 Eylül ‘de satışa sunulmuş olacak.

ALINTIDIR.
http://www.hiperaktifteknoloji.com/iphone-5s-ve-iphone-5c-tanitildi.html

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
iphone 5c fiyat bakımından hayal kırıklığına uğratacak

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5