İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

vBulletin Kurulum ve Dizayn İşleri

Deniz Demirci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ,

Uzun zamandır yapmak istediğim bir şeydi fakat kısmet bugüneymiş bugün kayıt oldum ve konumu Allah'ın izniyle açıyorum .

Grafiklerde yazan yazıları dikkatle okumanızı tavsiye ederim gerekli her türlü açıklama içerisinde yer alıyor fakat ben yinede hatırlatmak isterim.

Ben işimde en üst seviyeyim profesyonelim diye birşey demiyorum ne kadar ilerlesemde onu demem bilginiz olsun.Yaklaşık 8 aydır vBulletinin teknik işleriyle uğraşıyorum.

Müşterilerime sunduğum temalar 0 dan kodlama bana ait değil , geneli itibariyle sorunlu ve düzensiz temalar olarak elime geçtiler düzenleyip emeğimin hakkını alıyorum diyebilirim onun dışındada eklenti vs destekler veriyorum .

Gelelim Konuma ;

Hakkımda
v295f.png

Üstte belirtilenleri ve hakkımdayı okuyun lütfen.

Kurulum Paketi;
v2973.png

Bazı müşterilerimize tekil fiyat vs. çıkarabiliyoruz tamamen o zaman ki durumuma bağlıdır.

Ayriyeten Fiyatlar ;
v2996.png

Temalar Hakkındaki bilgilendirme görselime göz atın , hakkımda ön yargınız var ise geçeceğini umuyorum ..

v29c1.png

Logo & Ranklara örnekler ilerideki zamanlarda gelecektir.Konumu neredeyse allah nasip ederse tüm webmaster forumlarına açmayı planlıyorum o yüzden pek yetişemeyebilirim altta yer alan iletişim bilgilerimden bana ulaşmanız dileğiyle.
v29f7.png

Ödeme yollarında 3 seçeneğim bulunmaktadır umarım kısa zaman içerisinde çeşitlilik gösterecektir.Olan ve olacak müşterilerime kolay olması için mobil&paypal ve banka seçeneği yükledim .

v29gp.png

Şimdi siz bana diyeceksiniz ki kardeşim gelmişsin buraya yok onu yaparım bunu yaparım peki senin referansın varmı ? Tabi kide var olmazmı işi ücretli yapmaya başlıyalı yaklaşık 1,5 ay oldu ben müşteri peşine düşmedim hep onlar beni buldu .

Referanslarım ;

www.turkeymmo.com (Şuandakapalıdır.Kendilerine tema eklenti ve türkçeliştirme desteği sağladım.)
www.uzman*****.com (Kendilerine tema sağladım.)
www.trwebmaster.org (Kendilerine kurulum + tema ve eklenti desteği sağladım)

SAYGILAR ;

Deniz DEMİRCİ​

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5